top of page

Juniorka jen remizovala s Ledčí .

NMNM - V rámci 19. kola AGADOS KP mužů béčko Nového Města přivítalo ve Vrchovina aréně FK Kovofiniš Ledeč n/Sáz. Domácí nevyužili několik slibných příležitostí a nedokázalo vstřelit branku.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FK KOVOFINIŠ LEDEČ n/SÁZ. 0:0

Za velmi přijatelného fotbalového počasí se hrál v Novém Městě bojovný zápas se spoustou soubojů. Domácí mohli rozhodnout hned v prvních dvaceti minutách, protože nájezd kapitána Slavíčka a poté zakončení mladého Jíchy bohužel za zády brankáře Tomáše Bezděka neskončily. Plynoucí hra se poté srovnala a dospěla k tomu, že oba celky odešly o přestávce do šaten smírně, bez branek. V této linii se nesl i druhý poločas, domácí se snažili, ale nedokázali vyzrát na dobře zformovaný obranný blok Ledče. Šance Slavíčka, Bouška a Jíchy v síti neskončily. Hosté za celý zápas prakticky domácího Sáblíka neohrozili. Tím pádem si oba celky připsaly do tabulky po bodu za bezbrankovou plichtu.

Rozhodčí: Pojezný - Žaloudek, Šrámek

ŽK 1:4, ČK 0:0

Diváci: 155

Sestava SFK: Sáblík - Kutra (72. Peňáz), Červenka (84. Novák), Boušek, Chytrý, Dobrovolný V., Polnický, Slavíček (K), Veselý, Blažíček, Jícha (84. Dobrovolný T.)

Trenéři: Poul, Němeček

Vedoucí týmu: Dacer

136 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page