top of page

Juniorka Nového Města byla v Náměšti favoritem

Náměšť / NMNM - Předposlední výjezd v krajském přeboru letošní sezony mají za sebou svěřenci trenéra Poula. Jenže vítězství se nerodilo vůbec lehce. V silně kombinované sestavě si nakonec připisují tři body do tabulky.

FC NÁMĚŠŤ n/OSL. / VÍCENICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 1:2 (1:1) branky: 33. Chadim - 27. Slavíček, 52. vlastní

Začátek zápasu byl jasně v režii hostí z Nového Města, ale vedoucí branka padla skoro až po půlhodině utkání. Lukáš Slavíček šel sám na gólmana Pěnčíka a zkušeně nezaváhal k tyči - 0:1. Což bylo po takové převaze velmi málo. Navíc během krátké chvíle domácí Chadimem dokázali vyrovnat po špatném zahrání ofsajd-systému - 1:1. Vrchovina mohla přidat další góly, ale poločas skončil překvapivě jen remízou.

Ve druhé půli si hosté vytvořili opět velký tlak, který vyústil ve vlastní branku - 1:2. Nakonec se ukázalo, že to byl rozhodující moment utkání a juniorka Nového Města se mohla radovat z exportu tří bodů.

Rozhodčí: Kylar - Gregar, Surán

ŽK 1:0, ČK 0:0

Diváci 60

Sestava SFK: Mička - Červenka (56. Sláma), Dobrovolný V., Polnický, Slavíček (90. Veselý J.), Veselý V., Blažíček R. (K), Blažíček P., Peňáz (56. Dvořák), Kutra (65. Novák), Chytrý

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. Dacer

Tuto neděli se juniorka NMNM rozloučí s domácím trávníkem s vítězem KP Maraton Pelhřimov. Zápas se bude hrát 4.6. 2023 od 16:30 hodin a bude jej řídit trojice sudích R - Machát Oldřich, AR1 - Nebola Jaroslav, AR2 - Crhan Miloš.