top of page

Juniorka Nového Města přivezla body z Chotěboře

Chotěboř/NMNM - Po vydařeném přípravném období, v sobotu odpoledne, naše juniorka rozehrála jarní část krajského přeboru 15. kolem. Na půdě FC Chotěboř týmy odehrály vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hostujícím tým trenéra Petra Follprechta.

FC CHOTĚBOŘ - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 0:1 (0:0)

Branka: 90. vlastní


Sestava FC Chotěboř: Dobrovolný - Neuvirt, Somerauer (K), Fiedler, Dočekal, Chlad, Voborník, Vrána, Klement, Bělovský, Janda

Připraveni: Ptáček - Gregor, Tůma, Císař, Kruntorád, Odvářka

Trenér: p. Jakeš

Vedoucí týmu: p. Staněk


Sestava SFK Nové Město B: Sáblík - Chytrý, Veselý (86. Kutra), Blažíček Petr, Blažíček Radek, Jícha, Šmída (K), Dobrovolný (84. Liška), Polnický, Boušek, Hlaváč (64. Červenka)

Připraveni: Kutra, Červenka, Liška, Němeček

Trenéři: p. Poul, Follprecht

Vedoucí týmu: p. Dacer


V úvodním dějství se na umělé trávě hrál vyrovnaný fotbal, spíše nakopávaná, kde domácí s větrem v zádech hráli svůj fotbal založený na nákopu z každé pozice a děj se vůle boží. Na tento styl byla Vrchovina připravena, nicméně směrem dopředu se přizpůsobila domácímu soupeři a takřka nic nevymysleli. V druhé půli to už vypadalo o poznání lépe, ale nebyla to žádná sláva oslava fotbalu. Do 70. minuty si Vrchovina vytvořila převahu, k tomu zahrávala nadějné standardní situace a ze hry nastřelila břevno a měli další náznaky šancí. V nastaveném čase 92. minuty přišla standardka z pravé strany a Boušek pěkným kopem na zadní tyč našel Michala Šmídu a ten za pomoci domácího hráče rozhodl - 0:1. Nové Město importovalo všechny body domů.


Hodnocení Petra Follprechta: "První jarní kolo moc fotbalové krásy nenabídlo, hru soupeře jsme měli načtenou a směrem dozadu až na občasné výkyvy to bylo v pořádku. Hra dopředu nám už díky silnému větru nebo nervozitou z prvního ostrého zápasu, ne úplně fungovala. Nicméně v druhém poločase došlo k rapidnímu zlepšení a za svoji vůli po vítězství a bojovnost byli kluci odměněni a z mého pohledu zaslouženě vyhráli, i když pro domácí, to může vypadat hodně krutě."

Rozhodčí: Hanzl - Niederle, Žaloudek. Delegát FAČR p. Švarc

ŽK 2:3

Diváci: 150

218 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page