top of page

Juniorka Nového Města uhrála bod se Žirovnicí.

Žďár / NMNM - První jarní domácí zápas svěřenci trenérské dvojice Poul, Němeček odehráli v azylu na umělé trávě ve Žďáru. Zimní zkoušky nedopadly vůbec dobře v podobě přípravných zápasů, takže všichni byli plní očekávání.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FC SLAVOJ ŽIROVNICE 1:1 (0:1) branky: 88. Slavíček - 44. Kmeťo


Vstup do zápasu se docela povedl, i když hra byla přesto kostrbatá. To trvalo prvních cca 20 minut, přesně dle předzápasových instrukcí z kabiny. Ale poté domácí vypadli z tempa a Žirovnice převzala otěže hry. Vyvrcholilo to sporným faulem ve 44. minutě, šanci soupeř po rohu proměnil - 0:1. Začátek druhé půle byl vyrovnaný. Postupem času měla Vrchovina více ze hry. Pomohlo nám oživení týmu střídáním v podobě dorostenců. Závěr zápasu patřil domácím, kdy se Slavoj jen dlouho bránil a v 88. minutě vyrovnali po rohu Slavíčkem - 1:1. Poté přišla tutovka, kdy šel Slavíček sám na gólmana Koláře, ale nedal.


Vyjádření Vojtěcha Dobrovolného: "Za mě to byl remízový zápas. Za jeden bod jsme celkem rádi, po nepodařené zimní přípravě."


Rozhodčí: Fryč - Chromý, Liška

ŽK 3:1, ČK 0:0

Diváci 80


Sestava SFK: Sáblík - Kutra (80. Dvořák M.), Blažíček P., Blažíček R., Veselý V., SLavíček, Sytař, Polnický, Dobrovolný V., Hlaváč (90. Novák), Červenka (68. Dobrovolný T.)

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. Dacer

149 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše