top of page

Juniorka podala špatný výkon


V neděli zajížděla naše juniorka v rámci 9. kola východní skupiny I.A tř. na hřiště do Koutů. Den před tím doma klopýtlo Jemnicko s Dobronínem, byla zde reálná šance se vyhoupnout do čela tabulky. Jenže na kdyby se nehraje.

Sokol Kouty - SFK Vrchovina B 3:1 (2:0) branky: 88. Veselý

Sestava Vrchoviny: P. Skryja - Chytrý (77. Poul), Bača, J. Veselý, Zambe (62. Liška), Blažíček, Boušek, V. Veselý (57. Kutra), Slavíček (C), Polnický, Dobrovolný

Sestava Kouty: Stýblo – Navrkal, Hrůza (88. Štveráček), Růžička (C), Roušar, Neumann, Coufal (80. Havelka), Semrád, Nestrojil, Nováček (68. Vrzal), Dočekal

Juniorce Nového Města nedělní zápas vůbec nevyšel. Už v 5. minutě chyboval gólman Skryja a Neumann pohodlně otevřel skóre zápasu. Po půlhodině hry zaváhal jeden z hostujících stoperů a Coufal sólový nájezd proměnil 2:0.

Zkraje druhé půle mohli hosté snížit, jenže místo toho přišel rychlý protiútok Koutů, faul ve vápně a Růžička přidal z penalty třetí branku. V úplném závěru už Jiří Veselý jen korigoval na konečných 1:3 z pohledu hostujícího celku.

„Byl to od nás hodně špatný výkon, porážka byla naprosto zasloužená. Rozhodlo se zkraje druhé půle,“ byl ke svým svěřencům kritický trenér béčka Nového Města Petr Follprecht.

Rozhodčí: p. Kopřiva – p. Fabeš, p. Beseda

Delegát: p. Hrkal

ŽK 1:1, ČK 0:0

Diváci: 150

#NMNM #SFK #REPORT #201920

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page