top of page

Juniorka si nedokázala poradit se zkušeností.

Nové Město - V rámci 22. kola AGADOS KP mužů přijel do Nového Města na Moravě nevyzpytatelný soupeř SK Okříšky. Hosté si nakonec odvezly všechny body domů. Trenér Follprecht to po zápase lakonicky okomentoval: "Takový zápas blbec, kdybychom hráli do půlnoci, tak dnes branku nedáme".

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - SK OKŘÍŠKY 0:1 (0:1)

Branka: 22. Bence V.


Sestava SFK : Doležal - Bača, Veselý J. (55. Veselý V.), Švanda T., Blažíček P., Blažíček R., Šmída (K), Dobrovolný (36. Slavíček), Boušek (78. Červenka), Hlaváč (55. Jícha), Sytař

Trenéři: p. Follprecht, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer


Sestava S.K. Okříšky : Fiala - Němec, Částka, Dočekal, Molák (80. Dubský), Bence V. (90. Večeřa), Bence R., Ryšavý (88. Koreš), Rampír, Trnka, Mašek

Trenér: p. Hekerle

Vedoucí týmu: p. Tekal


Po zhruba dvacetiminutovém oťukávání. Kde byla vidět nejistota v domácích zadních řadách a hlavně ve stoperské dvojici, přišly první kiksy. Nejprve se v šanci objevil hostující Rampír, ale Doležal bombu kryl. Ve 22. minutě se po vyklizení středu pole díval z očí do očí Vojtěch Bence našemu gólmanovi a nezaváhal - 0:1. Domácí se probudili hned v zápětí, Po rohu přišla obrovská šance Hlaváče, nedal. Po autu Bači v záklonu pálil vedle hlavou Šmída. Ve 28. minutě opět po zaváhání domácí obrany Molák pálil jen do brankáře. Hosté šli do poločasové přestávky zaslouženě s gólovým náskokem do kabin.

Ve druhé půli domácí uzamkli Okříšky na dlouhý čas na jejich polovinu. Soustředěně bránili a taktika trenéra Hekerleho slavila úspěch. Šance v podobě lobu Šmídy, nebo nastřelené břevno střídajícím Slavíčkem a chvíli před koncem další obrovská šance, byly světlé okamžiky. Bohužel ani k vyrovnání celá snaha týmu nevedla. Hosté si proto odvezly všechny body na Třebíčsko. Výsledek znamenal první domácí prohru v krajském přeboru.


Rozhodčí: Svoboda - Holub, Žaloudek

ŽK 1:2, ČK 0:0

Diváci 110

180 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page