top of page

Juniorka vítěznou sérii ukončila těsnou porážkou na hřišti Sapeli Polná

Stáj / Nové Město - V 8. kole AGADOS krajského přeboru mužů naše béčko odjelo ze Stáje s prázdnou, bez bodu.


SAPELI POLNÁ - SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 2:1 (1:1) branky: 4. Bačkovský F.(PK), 60. Brabec - 22. Novák


Sestava NMNM: Mička - Chytrý, Kutra, Peňáz (60. Dvořák), Blažíček P.(K), Blažíček R., Sáblík, Dobrovolný V.(89. Veselý), Novák, Dobrovolný T., Červenka (76. Sláma)

Trenéři: p. Němeček, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer


"Do zápasu jsme šli s oslabenou sestavou díky marodce a některým dovoleným", říká po zápase trenér František Němeček. Hned na úvod utkání se domácí dostali do vedení z pokutového kopu. Exekutor Bačkovský nezaváhal - 1:0. "Naší hře stěžovalo kombinovat malé hřiště a ne příliš kvalitní terén. I přesto jsme si vypracovali slibné příležitosti ke skórování, které bohužel neskončili gólem", pokračuje při svém hodnocení trenér Němeček. Po špatném odkopu domácích se odrazil míč od napadajícího Nováka po dvaceti minutách do domácí branky a skóre bylo srovnáno - 1:1. Domácí hrozili útoky, které však zakončovali bez úspěchů. A tak se šlo po první půli do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle přinesla ne moc pohledný fotbal. Oboustranná nepřesnost byla ukázkou vznikajících chyb. Jednu z chyb také domácí potrestali, když se obrana Vrchoviny nedokázala domluvit a zorientovat ve vlastním vápně. A tak Sapeláci šli po hodině po druhé do vedení 2:1, po brance Brabce. Na výsledku už se nic nezměnilo, i když domácí spálili pár slibných šancí i díky dobrému výkonu brankáře Nového Města Mičky. "Týmu bych chtěl poděkovat za od makaný zápas, i když to ovoce tentokrát nepřineslo. Příští týden si musíme spravit chuť doma se Světlou", dodává Němeček.

Rozhodčí: Rosický - Chromý, Fryč. Delegát FAČR p. Šoustar

ŽK 0:0

Diváci 32

175 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page