top of page

Juniorka v Radešínce dominovala


RS/NMNM - Regionální derby nabídlo poměrně vysoké návštěvě (přes 200 diváků) dobrý fotbal, v níž juniorka Vrchoviny vyučovala hráče Radešínské Svratky v produktivitě.

FK TJ Radešínská Svratka - muži B 1:5 (1:2) branky: 43. Plhal – 16. a 59. Šmída, 20. Polnický (PK), 49. Slavíček, 88. vlastní

Sestava Vrchoviny: P. Skryja - J. Veselý, Bača (73. Kutra), Poul, P. Blažíček (79. J. Skryja), R. Blažíček (60. Chytrý), V. Veselý, Slavíček (62. Dobrovolný), Polnický, Šmída, Donkor (62. Boušek)

Připraveni: Follprecht - Kutra, J.Skryja, Chytrý, Dobrovolný, Boušek

Sestava R. Svratky: P. Chrást - M. Šacl, Jinek (57. Dvořák), Starý (61. Marek), Janů (68. Kaštánek) - V. Šacl, Josífek (72. Skryja), Pekárek, Mužátko (76. Šoustar) - Gabriel, Plhal.

Připraveni: Dvořák, Marek, Kaštánek, Skryja, Šoustar M.

V 16. minutě zaspala levá strana domácí obrany, když mladíček V. Veselý stříleným centrem našel profitujícího Šmídu - 0:1. O čtyři minuty později bylo pro domácí ještě hůř, jelikož fauloval gólman Chrást a Polnický z penalty zvýšil na rozdíl dvou branek – 0:2. Poté hosté zvolnili a hra se vyrovnala. Po rohu jiskřičku naděje Radešínce vykřesal krásnou hlavičkou Plhal - 1:2.

Chvíli po změně stran běžel sám na branku domácí Jinek, ale neproměnil. To na druhé straně zkušený kanonýr Slavíček nekompromisně trestal - 1:3. To byl důležitý okamžik zápasu, Šmída totiž po deseti minutách přidal čtvrtou branku (svoji druhou v zápase), když pohotově dorazil vyražený míč od brankáře Chrásta. Kalich hořkosti pro domácí a konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem po závaru před domácí svatyní, vlastní brankou střídající Kaštánek – 1:5.

Nejlepší hráči: Plhal – Šmída, Polnický

Názor trenéra Šoustara: „Byl to pro nás hodně smolný zápas. Výsledek sice vypadá hrůzostrašně, ale herně to bylo vyrovnané utkání. Zlomily nás okamžiky na začátku druhé půle, kdy jsme místo vyrovnání inkasovali třetí branku“.

Názor trenéra Follprechta: „Myslím, že jsme derby zvládli s naprostým přehledem, pouze po proměněné penaltě jsme zvolnili a domácí se nadechli ke snížení skóre, po přestávce jsme již naprosto dominovali.“

Tímto výsledkem se po 10-ti odehraných zápasech vyhoupla naše juniorka na 2. místo v tabulce A-třídní východní skupiny s 20 body. Ztrácí 2 body na vedoucí Dobronín. V příštím kole budeme hostit Vrchovina B v dalším okresním derby nováčka soutěže SK Počítky.

#NMNM #SFK #REPORT #ZÁPAS #201920

94 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page