top of page

Letní posila Chloupek vystřelil pozvánku na 1. FC Slovácko


Tasovice / Nové Město - V 1. kole MOL cupu nás čekal starý, známý - TJ Sokol Tasovice. Domácí se vůbec nepovedl vstup do nového ročníku divize D a tak se chtěli prezentovat zlepšeným výkonem v poháru. Trenér Zeman nechal sedět na lavičce a nebo dal volno hned 9 hráčům z posledního mistráku proti FCDB.

TJ Sokol Tasovice - SFK Nové Město na Mor. 0:1 (0:1) ⚽ 10. Chloupek

Sestava: Maňák - Vašíček, Batelka, Duda, Bača - Zambe, Donkor, Zbytovský, Chloupek, Svoboda - Skalník M.

Připraveni: Šmída - Švanda, Wolker., Smetana, Veselý, Dobrovolný, Duba

Zápas byl po celých devadesát minut prakticky otevřený. Hosté měli více míč na svých kopačkách, ale domácí bojovali, žádný míč jim nebyl předem ztracený. Utkání rozhodla velmi povedená akce ze začátku zápasu, když v 10. minutě do běhu dostala letní posila Luboš Chloupek přesný pas a z pravé strany hřiště se řítil na domácího gólmana sám. Střelu si pohlídal na přední tyč a prakticky rozhodl o osudu zápasu - 1:0. V první půli měli šanci oba týmy, domácí zahrávali PVK, ale zastavil je těsný ofsajd. Na druhé straně po rohu měl Duda na hlavě další branku Vrchoviny.

Druhý poločas byl kopií té první, hosté drželi více míč, ale do vyložených šancí se nedostávali. Domácí v závěru vycítili šanci na vyrovnání, ale obrana s Maňákem vše podržela. Vrchovina tak získala možnost dalšího postupu do 2. kola MOL cupu.a je jisté, že do Nového Města na Moravě přijede prvoligový tým 1. FC Slovácko, který momentálně okupuje třetí příčku tabulky, v čele s Petrželou.

Rozhodčí: p. Machač

ŽK 2:0

Diváci: 250

#NMNM #SFK #MOLCUP #REPORT #TASOVICE #NMNMDOMOVEM #SFKZIVOTEM

274 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page