top of page

Lukáš Michal hodnotí první přátelské utkání

SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. - TJ Nová Ves 4:1 (1:1) branky: Švanda, Pachlopník 2x, Pártl

Sestava NMnM 1. poločas: Sáblík - Veselý, Batelka, Švanda, Bača, Dobrovolný T. Šteffl, Pulkrábek, Boušek, Sytař, Duba

Sestava NMnM 2. poločas: Mička - Hekerle, Batelka, Dobrovolný V. Sádecký, Jícha, Wolker, Blažíček R. Pártl, Pulkrábek, Pachlopník

Lukáš Michal : Do zápasu jsme vstoupili vlažně a dobře hrající Nova Ves nás potrestala laciným gólem z přímého kopu. Po dvaceti minutách jsme se dostali do tempa, začali rychleji kombinovat přišly šance a vyrovnání. Do druhé půlky jsme protočili skoro celou jedenáctku, soupeři docházely síly a zápas jsme otočili. Jsem rád, ze jsme se téměř po dvou měsících vrátili do herní zátěže a zapas odehráli bez zranění.

K dalšímu přátelskému zápasu náš A tým zajíždí v sobotu do Hradce Králové, kde se utká s Hradcem Králové B. Zápas začíná v 10:00, na UMT Malšovice.