top of page

Město dokázalo přesilovku s Hlučínem využít


Ve 12. kole FORTUNA MSFL Nové Město dokázalo otočit vývoj zápasu, když hosté ze severu Moravy se rychle ujali vedení, ale ještě rychleji museli jít do deseti. Trenér Zeman musel postrádat stopera Smetanu, kvůli zdravotním komplikacím, ale suverénní Ondřej Vícha jej výborně zastoupil.

SFK Vrchovina – FC Hlučín 2:1 (1:1) ⚽ 38. Dočekal, 58. Duba - 7. Málek

Sestava Vrchoviny: Juran – Chalupa, Vícha, Košík, Bača – Michal (K), Zbytovský, Sklenář (86. Duda, 95. Boušek), M.Skalník (82. Polnický) - Duba, Dočekal

Připraveni: Šmída

Trenéři: p. Zeman, Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Hlučína: Kodeš (65. Kolenko) – Málek, De Carvalho Serra Lucas, Foltyn, Dostál, Hudeczek, Mac (K), Štefek, Vengřínek, Adamovský (79. Fojtík), Kraut

Připraveni: Krejčí, Jančík

Trenéři: p. Skácel, Žižka

Vedoucí týmu: p. Vitásek

Masér: p. Rycka

Domácí začali pěkně zostra, hned ve 2. minutě po levé straně naservíroval balon do 16 Bača, ale před brankou jej netrefili v tutovce Dočekal ani Sklenář. Naopak to byli hosté, kteří už v 7. minutě De Carvalho sklepl balon na Málka, který otevřel utěšenou střelou k tyči skóre zápasu – 0:1. V 15. minutě Dočekal přesprintoval Hudeczka, který jej fauloval a zaslouženě viděl červenou kartu. Domácí pak přežili další dva nebezpečné centry, ale od 30. minuty už byli lepším mužstvem. Ve 38. minutě si Dočekal našel balon ve vápně a střelou z otočky pod břevno vyrovnal – 1:1.

Obrat přišel pár minut po změně stran, po spolupráci Duby s Dočekalem prvně jmenovaný do prázdné branky přidal druhou branku - 2:1. Poté hosté i v 10 začali hrát vysoký pressing, což se jim poměrně dařilo. V 80. minutě mohl definitivně rozhodnout Duba, v úniku mezi obránci udělal kličku gólmanovi, byl sražen před prázdnou brankou, místo odpískání penalty však inkasoval žlutou kartu za simulování, tímto verdiktem si sudí proti sobě popudil celý stadion. V nastaveném čase se pak ještě muž zápasu Dočekal nechal vyprovokovat a za přistrčení hráče Hlučína musel předčasně pod sprchy, když viděl ČK.

Nejlepší hráči: Dočekal, Duba, Vícha – Málek, Kraut

Rozhodčí: Škrobák – Ogrodník, Kneisl Leoš

Delegát: p. Rabušic

ŽK 3:1, ČK 1:1 (91. Dočekal – 15. Hudeczek)

Diváci: 265

V sobotu 27.10.2018 od 14:30 hodin v rámci 13. kola FORTUNA MSFL nastoupí SFK Nové Město na Moravě na hřišti Dolního Benešova. BUS odjíždí v 9:30 hod. Z NMNM.

#NMNMVMSFL #NMNM #ZÁPAS #REPORT #HLUČÍN #201819

213 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page