top of page

Město zdolalo v přípravě VelMez


NMnM - Soupeř přijel pod vedením nového kouče Jana Šimáčka s omlazeným týmem, ale i trenér Zeman zkoušel několik nových hráčů. V poločase se vedení klubu rozloučilo s asistentem Lubošem Střešňákem, který ukončil svoji činnost v této funkci. Poděkování se dostalo také panu Davidu Krejčímu, který ukončil činnost jako trenér mládeže.

SFK Nové Město n/Mor. - FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)

Branky: 30. Švanda, 66. Smetana

Sestava NMnM.: Šmída - Vašíček, Kropáček, Vícha, Feik - Duda - Michal, Švanda, Šteffl, Dočekal - Fabuš. Střídali: Smetana, Bača, Skalník, Starý, Veselý.

Sestava VM: Kolář - Marek Malata, Mucha, Kriegsmann, Bouček - Kotoun, Puža, Šuta, Demeter, Partl - Mirek Malata. Střídali: Kruba, Dufek, Plichta, Nedvěd, Pokorný.

Svižný fotbal se hrál od začátku zápasu. Více aktivní a nebezpeční byli domácí, kteří se několikrát slibně dostali před Koláře. Po půlhodině hry Švanda šikovně obešel dva protihráče, zatáhl míč do vápna a individuální akci zakončil k přední tyči - 1:0. VelMez sice poté byl vyrovnaným soupeřem, ale ohrozit Šmídu, obrana v čele s Víchou, nedovolila.

Po změně stran pokračovala mírná převaha Vrchoviny. Především záložní řada s Michalem uprostřed dala hře řád, kapitán domácích zraje, jako víno. Domácí Vrchovina si vytvořila více příležitostí ke skórování, ale proměnila jedinou. Po odraženém míči Smetana napřáhl z levého rohu vápna a čistokrevným angličanem zvýšil skóre - 2:0. Hosté měly v samém konci zápasu obrovskou šanci ke snížení, ale Šmída včas zmenšil střelecký úhel a míč z kopačky Plichty zneškodnil.

Trenér Zeman řekl po utkání: "Byl znát návrat Lukáše Michala do sestavy, hru uklidnil a podržel míč s přesnou rozehrou. O ty dvě branky jsme byli určitě lepší."

#NMNMVMSFL #SFK #VELKÉMEZIŘÍČÍ #PŘÍPRAVA #JARO2020

367 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page