top of page

Mladí ševci rozhodovali v pokutovém území

Zlín/NMnM - Zkušený gruzínský záložník pomohl zlínskému béčku k vítěznému vstupu do nové sezony v MSFL, mladší ševci v 1.kole zdolali Nové Město 2:0 a zapomněli na výsledkově nepovedenou letní přípravu.

FC FASTAV Zlín B - SFK Nové Město n /Mor. 2:0 (1:0)

Branky: 18. Čanturišvili, 65. Bobčík.


Sestava SFK: Šmída - Černý, Hekerle (67. Bača), Trojánek, Smetana (46. Vícha) - Duda, Michal (C)(67. Sytař), Svoboda (55. Boušek), Chloupek (55. Partl) - Holman, Duba


Mladým ševcům výrazně pomohl Vachtang Čanturišvili. Brzy osmadvacetiletý fotbalista proti Novému Městu na Moravě odehrál velice povedené utkání, svůj výkon korunoval hezkou brankou. Dostal se v šestnáctce k odraženému míči, zasekávačkou se zbavil protihráče a uklidil míč přesně za tyč. Ligová posila Zlína měla na pozici pod hrotového hráče volnost, což se vyplatilo celému týmu. „Bylo vidět, že má zkušenosti, kvalitu. Byl rozdílovým hráčem. I když je menší postavy, dokáže udržet každý balon, vykombinovat to. Patří mu velký dík za to, jak k utkání přistoupil a že nám takto pomohl,“ prohlásil trenér Marcaník. Druhý poločas byl stejný toho prvního. Druhý gól vstřelil pohotově Libor Bobčík, jenž se prosadil rovněž střelou uvnitř pokutového území soupeře. Vrchovina se jen těžce posazovala, domácí po celé utkání kontrolovali průběh zápasu a výhra je naprosto zasloužená. Největší šanci zápasu měl Trojánek, který mohl skóre srovnat, ale bohužel jeho zakončení chyběla přesnost. Hráčem Vrchoviny byl určitě i přes dva obdržené góly Šmída v brance, který musel krýt další 3, 4 velké šance a svůj tým podržel.


„Soupeř byl lepší, ale za stavu 1:0 jsme měli velkou šanci na vyrovnání. Bohužel ji Trojánek neproměnil. Kluci se vydali ze všech sil, tentokrát to ovšem na body nestačilo,“ zhodnotil utkání kouč Vrchoviny Pavel Procházka.

301 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page