top of page

Mladíci z Vrchoviny odmítli v dohrávce vyrovnání.

Stáj / NMNM - Ke středeční dohrávce 18. kola AGADOS krajského přeboru zajížděla juniorka Nového Města na hřiště do Stáje. K vidění byl z obou stran velmi pohledný fotbal na malém hřišti.


SAPELI POLNÁ - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 2:1 (1:1) branky: 9. Bačkovský, 47. Průcha - 23. Hlaváč

Domácí jsou známí svojí velmi dobrou útočnou fází a to potvrdili hned na začátku, když se po ulici v naší obraně prosadil Bačkovský - 1:0. Jenže už po dvaceti minutách bylo srovnáno Hlaváčem, když domácí obrana zaspala - 1:1. Poté byla vidět plejáda nevyužitých šancí na obou stranách. Poločas skončil nerozhodně.

Vstup do druhého dějství se více vyvedl SAPELI, protože Průcha byl na konci akce, kterou zastavilo břevno, ale jeho orientace před brankou byla nejpohotovější a poslal domácí podruhé do vedení - 2:1. Jenže před tímto gólem Vrchovina neproměnila tutovku. I v dalším průběhu si hosté vytvořili šance k vyrovnání. Tu největší, těsně před koncem v 86. minutě odmítl Vojta Veselý, když neproměnil pokutový kop, nařízený za faul Víchy na Slavíčka.

Rozhodčí: Machát - Nebola, Gregar

ŽK 3:0, ČK 0:0

Diváci 50

Sestava SFK: Mička - Chytrý, Kutra (62. Veselý V.), Peňáz, Blažíček, Slavíček (K), Dobrovolný V., Novák (51. Dobrovolný T.), Jícha (51. Sláma), Boušek (85. Dvořák), Hlaváč

Trenéři: Poul, Němeček

Vedoucí týmu: Veselý J.

152 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page