top of page

Muži svým fanouškům tento víkend radost neudělali

Nové Město - Juniorka Nového Město v sobotním odpoledni vyšla úplně naprázdno. V 9. kole KP mužů si nedokázala poradit s dobře nastaveným souborem z Ledče nad Sázavou. Nepovedli se jí vstupy do obou poločasů, kdy pokaždé brankář Sáblík inkasoval. A protože domácí byli v koncovce sterilní, přišla další prohra.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - KOVOFINIŠ LEDEČ n/SÁZ. 0:2 (0:1) branky: 10. Gramer, 56. Bezděk


Sestava NMNM: Sáblík - Chytrý, Pulkrábek, Blažíček P.(K)(77. Veselý V.), Blažíček R., Slavíček, Šmída M.(46. Červenka), Polnický, Dobrovolný V., Jelínek (81.Novák), Dobrovolný T.(81. Kutra)

Trenéři: p. Němeček, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer


Rozhodčí: Machát - Rosický P., Nebola

ŽK 0:3

Diváci 155


Líšeň - Áčko Nového Města čekal ambiciózní nováček divize D, juniorka Líšně. Na výjezd do východní části Brna budou chtít hráči trenéra Michala rychle zapomenout, nedopadl vůbec podle jejich představ. Ne, že přišla první prohra v soutěži, to se může stát, ale brankář Šmída musel míč ze své sítě vytahovat hned čtyřikrát a na to není zvyklý.


SK LÍŠEŇ 2019 B - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. A 4:1 (1:0) branky: 9. Fall (PK), 48.Toczyski, 82.+83. Dostálek - 75. Duba


Sestava NMNM: Šmída (K) - Švanda (61. Wolker), Bača, Nečas, Sytař (61. Boušek), Batelka (76. Dobrovolný V.), Šteffl, Partl (76. Jelínek), Jícha (61. Pulkrábek), Duba, Sádecký

Trenéři: p. Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p. Bajer


Rozhodčí: Budovič - Drozdy, Gasnárek. Delegát FAČR p. Hulcký

ŽK 2:2, ČK 0:0

Diváci 115

267 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page