top of page

Němeček zhodnotil derby s pokorou

V nedělním derby AGADOS krajského přeboru mezi Novou Vsí a juniorkou Nového Města na Moravě to tradičně jiskřilo, bylo to hodně vyhecované. Návštěva parádní a pro hosty spíše domácí. Zde je vidět, že nedělní termín zápasu je naprosto ideální. Fanoušek si udělá pohodu a přijde na fotbal, dá si pivko a klobásku. Přesně tak, to vypadalo v Nové Vsi.


František Němeček vedl svoje první místní derby, jako kouč a po zápase sdělil: „Nová Ves mě překvapila. Oproti předchozím soubojům hráli hodně kombinačně a přehrávali nás. Naopak náš výkon se mi vůbec nelíbil.“ Klíčem k úspěchu vedla úvodní desetiminutovka druhé půle. "Ve druhé půli jsme přestáli šance domácích a následně po jejich chybě jsme dali vedoucí gól a to nakonec rozhodlo".

Poslední tři derby, předloni 0:3, loni 2:5 a v neděli 0:1, v nichž Nová Ves hostila béčko Nového Města na Moravě. Třetí výhra za sebou, to už nebude náhoda. „Tři body mě těší. Rozhodl náš zlepšený výkon po změně stran, kdy už jsme Novou Ves nepouštěli do šancí,“pochvaloval si kormidelník Vrchoviny B. Tradičně jeho celku pomohla početná ekipa novoměstských fanoušků. „Atmosféra byla opět skvělá, před takovou návštěvou se hraje vždy lépe. Díky tomu, že dorazila spousta našich fanoušků, jsme hráli prakticky doma,“ usmíval se František Němeček.

279 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page