top of page

Naše juniorka zajížděla na hřiště do Ledče n/Sáz.

Ledeč / Nové Město - V dalším kole AGADOS KP Vysočiny mužů naše juniorka zajížděla na hřiště do Ledče n/Sáz. Soupeřem byl místní FK Kovofiniš a tým trenéra Poula chtěl bodovat. Mladíci sice předvedli velmi líbivý fotbal, k čemuž přispěli i domácí, ale gól v nastavení jim plány zhatil.


FK KOVOFINIŠ LEDEČ n/S. - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 2:1 (1:0) branky: 35. Vágner, 91. Havel - 89. Jícha


Sestava SFK: Sáblík - Červenka, Sáblík, Jícha, Dobrovolný, Polnický, Šmída M., Blažíček, Peňáz, Veselý J.(66. Liška), Chytrý Trenér: p. Poul

Vedoucí týmu: p. DacerPrvní čtvrthodinka se více vydařila Kovofiniši, několikrát byl velmi, velmi blízko ke skórování. Přesto Sáblík v brance hostí odolával. Až do 35. minuty čekali domácí, kdy dostal přihrávku mezi obránce Matěj Vágner a situaci zkušeně vyřešil - 1:0. Poté otěže převzaly hosté, ale skóre se neměnilo.


Začátek druhé půle patřil opět hostům, kteří si nechtěli nechat ujít nějaký ten bodový zisk. Nicméně skvělý Bezděk v brance byl dlouho proti. Stejně tak hostující brankář Sáblík svým výkonem držel svůj tým, protože pochytal několik gólovek. V otevřeném konci utkání mohli ledečtí pohodově navýšit skóre a rozhodnout. To se nepovedlo a když v 89. minutě ještě dorostenec Jícha vyrovnal, byli to hosté, kteří se dostali do euforie - 1:1. Nicméně to nebyl stále konec. Důrazný Havel se v nastavení prosadil hlavou a domácí se mohli radovat naplno - 2:1!

Rozhodčí: Rosický P. - Svoboda, Hána

ŽK 3:3

Diváci 115

136 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page