top of page

Na domácím pažitu nikdo neuspěl

Ve 3. kole KP mužů se ve Vrchovina aréně poprvé v tomto ročníku představila naše juniorka. Ani tomuto týmu se vůbec zápas nepovedl.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FC CHOTĚBOŘ 1:4 (0:2) branky: 62. Veselý - 17. + 78.Dvořák, 45. Jakeš, 87. Mrtka


Sestava NMNM: Sáblík - Chytrý, Peňáz (71. Kutra), Blažíček P., Blažíček R. (K), Veselý (89. Sláma Jan), Slavíček (60. Homolka), Šmída M., Jelínek (46. Novák), Pulkrábek (46. Červenka), Dobrovolný T.


Tento zápas se pro Nové Město nevyvíjel dobře. Hosté byli aktivnější a vyjádřili to i svými šancemi. Navíc Sáblík ve 20. minutě chytil pokutový kop hostí za faul. Ve druhé půli Veselý kuriózním gólem ze 45 metrů snížil, když pokořil mladého Maška v brance Chotěboře, ale to bylo vše. Stínem zápasu bylo zbytečné vyloučení kapitána Radka Blažíčka. Hosté v závěru pečetili výsledek důrazem a přesností v zakončení. Domácí juniorka tak nenavázala na výkon ze Žirovnice.


Rozhodčí: Kříž - Beneš, Nebola. Delegát p. Bobek

ŽK 5:1, ČK 1:0

Diváci 115U19 - Rokytnice n/R/Želetava 1:5 (0:3) branka: Jelínek


Sestava NMNM: Dobrovolný J. - Bukáček, Chodil (80. Kotovic), Hájek (86. Herasymenko), Kabelka (46. Stupka), Sláma Jan (K), Jelínek, Novotný, Kunstmüller (62. Sláma Jiří), Kalášek, Košík


V sobotním teplém odpoledni se v prvním mistráku představili v nové sezoně KP naši dorostenci. Bohužel vstup se jim vůbec nepovedl. Již první půlhodina dala ráz celému utkání, když obdrželi hned tři branky. Výsledek je pro náš mladý tým hodně krutý.

198 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page