top of page

Na velký pátek N.Město padlo v Hulíně


V rámci 21. kola FORTUNA MSFL jsme na „Velký pátek“ zajížděli k důležitému utkání o šest bodů do Hulína. Bohužel výkon, kterým jsme se prezentovali na body nemohl stačit. Jediným světlým okamžikem byl střídající dorostenec Švanda, který branku vsítil a mohl ještě jednu přidat. Trenéru Zemanovi chyběli hned tři hráči kvůli zdravotním komplikacím Smetana, Wolker, Vopršal, kteří do Hulína vůbec necestovali.

SK Spartak Hulín - SFK Vrchovina 3:1 (0:0) ⚽ 69. Šrom, 75. a 84. Minář – 77. Švanda

Sestava Vrchoviny: Šmída - Vašíček, Batelka, Vícha, Matulka - Svoboda (85. Bača), Michal (74. Duda), Zbytovský, K. Skalník, M. Skalník (63. Švanda) - Duba

Připraveni: Kolář, Bača, Duda, Švanda, Dobrovolný

Sestava Hulína: Machalický - Kostka, Pospíšil, Ondřejka, Smrčka (60. Zlámal), Šrom, Vyskočil, Oulehla, Josl, Tureček (66. Minář), Sedláček (86. Koláčný)

Připraveni: Minář, Koláčný, Rožek, Zlámal, Vyskočil, Jelínek

Za velmi krásného jarního počasí se odehrálo utkání v Hulíně. V první půli měli fotbalisté Nového Města dvě nebezpečné brejkové situace hned na začátku utkání. Matulka ale střílel nad a Michal Skalník v dobré pozici trefil vracejícího se domácího obránce. Poté se hosté prakticky vytratili ze hřiště. Hráči Hulína byli živější, více se tlačili do vápna, dvě nebezpečné situace po půlhodině hry ale obrana Nového Města na poslední chvíli zažehnala. O přestávce musel v kabině trenér Zeman více zvýšit hlas na své ovečky, žel ani toto nepomohlo k probuzení.

I druhá půle byla naprosto stejná, jako ta první ze strany Vrchoviny. Klíčový okamžik celého zápasu přišel v 69. minutě, kdy rychlý útok z pravé strany a následný centr zakončil s přehledem domácí Šrom - 1:0. Šest minut poté zvýšil střídající Minář – 2:0. Takřka vzápětí střídající ještě dorostenec Švanda snížil krásnou individální akcí – 2:1. Následně osmnáctiletý mladíček mohl i vyrovnat, ale místo toho přišla nepovedená malá domů Batelky a Minář svou druhou brankou definitivně rozhodl o výsledku zápasu – 3:1.

Názor trenéra Zemana: „Z naší strany to bylo velmi ospalé, bez nápadu. Domácí byli živější a více chtěli v zápase uspět. Velmi pozitovně beru oživení hry Pepíkem Švandou, který také vstřelil jedinou branku. Velké poděkování musím vyslovit našim fans, kteří za týmem vycestovali a neúnavně nás celý zápas povzbuzovali. My jsme se jim bohužel ničím dnes neodvděčili. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě.“

Nejlepší hráči: Minář, Vyskočil, Šrom (všichni Hulín)

Áčko bude hrát dvakrát po sobě doma. Nejprve netradičně v pátek 26. 4. 2019 přivítá SK Líšeň od 17:00 hodin a poté v úterý 30. 4. na „čarodějnice“ přijede k derby sousední FC Velké Meziříčí v rámci předehrávky 30. kola.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #REPORT #JARO2019 #HULÍN

168 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page