top of page

Nepovedená generálka, jak herně, tak výsledkově

Vysoké Mýto / Nové Město - Tradiční soupeř před mistráky, Vysoké Mýto a tradičně se nám na něj nedaří. Na Nové Město čekal krásný fotbalový areál SK Vysoké Mýto. Trenérům Procházkovi a Císařovi však chybělo hned 6 hráčů ze sestavy a bylo to znát.

SK Vysoké Mýto - SFK Vrchovina Nové Město na Mor. 1:0 (0:0)

branka: 57. domácí

Diváci 30


Domácí se ukázali nad naše síly i přesto, že SK hraje divizi C. Od prvních minut nás Mýto přitlačilo k naší šestnáctce, ale bylo to jen po vyznačené území. Dobře kombinovali, hráli agresivně, Procházkův tým nemohl najít recept se z územní převahy vymanit. Paradoxně největší šanci poločasu měla Vrchovina, když deset minut před poločasem, šel sám z úhlu Sytař, obešel obránce, obstřelil brankáře, ale míč se otřel jen o tyč.


Ani ve druhém dějství se obraz hry nezměnil, naopak domácí ještě více přitlačily a zaslouženě se po skoro hodině hry dostaly do vedení po naší chybě v obraně - 1:0. Domácí mohly i navýšit, ale proti byl výborný střídající Doležal v brance, který vyměnil o přestávce mezi tyčemi Šmídu. Právě Doležal zlikvidoval nejméně tři šance domácích, kteří mohli skóre ještě navýšit.


Příští víkend začíná soutěžní ročník MSFL 2021/22. SFK Nové Město k 1. kolu MSFL zajíždí v neděli 1. 8. 2021 na hřiště FC Fastav Zlín B, zápas začíná v 10:30 hod.


454 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page