top of page

N.Město B na jaře poprvé padlo


Želetava/NMNM - Juniorka Nového Města zajížděla do Želetavy kde se jí většinou nedařilo a i tentokrát tomu tak bylo.

Sokol Želetava - muži B 2:0 (2:0)

Sestava NMNM: P. Skryja J. - Veselý (77. Havelka), Vašíček, P. Blažíček, Boušek, Wolker, Slavíček, P. Follprecht (52. Poul), Polnický (K), Dobrovolný, Švanda (46. V. Veselý).

Připraveni: Havelka, Veselý V., Poul

O osudu utkání rozhodly dvě chyby na začátku utkání kdy ve 2. a 6. minutě propadla obrana Nového Města a domácí zakončovali osamoceni před Skryjou. Brzké dvougólové vedení domácích bylo rozhodující ve zbytku utkání. Domácí se zatáhli a hráli brejky, které jim vycházeli jen díky střelecký „nemohoucnosti“ skončil poločas pouze 2:0. To Nové Město hrálo pouze po vápno, nebylo si schopné vytvořit si, přes neprostupnou a hustou obranu domácích, jedinou šanci.

Ve druhé poločase se obraz hry nezměnil. Domácí poctivě bránili a Nové město stále nedokázalo najít recept jak se přes obranu dostat. Když už se to podařilo, kdy přesnou přihrávkou vysunul Slavíček Wolkera do osamoceného úniku, tak akci zastavil pomezní pro offside, kterému se divili i domácí fanoušci. V 78. minutě se Vašíček zprava uvolnil přes obránce, který ho fauloval ve vápně. Bohužel hlavní rozhodčí společně s pomezním faul „odsunuli“ mimo vápno a místo jasné penalty se kopal pouze přímý kop. Ve zbytku utkání si to už domácí pohlídali a Novému Městu tak končí 100% jarní bilance.

Rozhodčí: p. Kůrka

ŽK 5:1, ČK 0:0

Diváci: 80

83 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page