top of page

Nové Město čekají dva výjezdy, áčko do Uničova, béčko do Rapotic


NMNM - Poslední venkovní utkání MSFL na podzim čeká Nové Město A, které cestuje v neděli brzy ráno na hřiště čtvrtého Uničova. „Jsme dlouhodobě přesvědčeni, že Uničov je nejfotbalovější mužstvo soutěže. Má vynikající ofenzivní hráče a my se tam těšíme. Díky předchozím výsledkům nemáme co ztratit,“ řekl novoměstský asistent trenéra Luboš Střešňák.

Vrchovina má navíc výbornou bilanci venkovních zápasů. Zároveň v posledních třech zápasech ani jednou neinkasovala.

„Už před sezonou jsem si říkali, že zlepšení defenzivy je základem pro to, abychom v MSFL byli úspěšní. Máme zkušenou obranu, brankář Šmída chytá ve velké pohodě, výborně brání celé mužstvo,“ vysvětluje asistent trenéra a někdejší novoměstská opora, která včera oslavila narozeniny.

Na Hanou odcestuje v podstatě kompletní kádr. Sestava se opět může od té předchozí lišit. „Máme kádr sedmnácti vyrovnaných hráčů do pole a dvou brankářů, což je pro třetí ligu nutností. Celý podzim se nám vyhýbala větší zranění, takže jsme měli spíše příjemné starosti. Na druhou stranu je důležité, aby nějaký prostor dostali všichni hráči, proto občas do sestavy citlivě saháme. I tentokrát tam mohou nastat změny,“ dodal Střešňák.

To juniorka pod vedením trenéra Petra Follprechta bude v podzimní derniéře, také v neděli, zajíždět po obědě k dohrávce 1. kola I.A tř. východní skupiny do Rapotic. "Na hřišti Rapotic to nebudeme mít vůbec jednoduché, vždyť všechny body domácí uhráli na podzim právě na svém pažitu", přemýšlí trenér Follprecht.

Béčko se bude chtít rehabilitovat za výsledkový propadák ve Žďáru, kde je domácí vyučovali v produktivitě a jediné derby tak výsledkově nezvládli. Rapotice jsou momentálně 11. tým tabulky se ztrátou 6 bodů na rezervu NMNM. Náš tým musí bodovat, aby neztratil kontakt s čelem soutěže.

Fotbalové menu v neděli 3.11. 2019

SK Uničov - muži A 10:15 hod

FC Rapotice - muži B 14:00 hod

#PREVIEW #POZVÁNKA #ZÁPAS #UNIČOV #201920

72 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page