top of page

Nové Město má čtvrtou zimní posilu, z Olomouce dorazil brankář Gröger


NMNM - Čtvrtou a poslední zimní posilu má třetiligové Nové Město. Do týmu účastníka MSFL přijde na hostování brankář Sigmy Olomouc Denis Gröger, který už odchytal víkendovou přípravu proti Vysokému Mýtu. Podle trenéra Richarda Zemana se tím také uzavřel kádr.

„Už o víkendu jsem v kabině řekl, že se jedná o poslední příchod. S tímto kádrem počítám pro jarní část,“ podotkl Zeman.

Angažování jednadvacetiletého Grögera je reakcí na odchod Lukáše Maňáka, který si zkouší sehnat jiné angažmá.

„Z dosavadních jednáních s ním jsem měl pocit, že už tady pokračovat nechce, proto jsme zareagovali,“ vysvětlil trenér Vrchoviny.

Na podzim byl jedničkou Petr Šmída, který by měl pro jarní část tvořit rovnocennou dvojici právě s Grögerem. „Budu se rozhodovat podle aktuální formy,“ řekl Zeman.

Už na začátku zimní přípravy se k týmu připojili obránce Lukáš Hekerle z divizní Staré Říše a krajní univerzál Roman Holeš z Lokomotivy Hradec Králové. Před dvěma týdny pak ofenzivu doplnil jihlavský David Šteffl.

Vrchovina tak reagovala na zimní odchody. Kariéru přerušili univerzál Kamil Skalník a defenzivní štít Lukáš Wolker. Pro návrat do divizní Bystřice se pak rozhodl ofenzivní středopolař Luboš Zbytovský.

#NMNMVMSFL #SFK #ZIMNÍPŘÍPRAVA #2020

247 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page