top of page

N.Město obracelo vývoj zápasu


NMNM - V rámci 20. kola FORTUNA MSFL jsme byli poprvé favoritem zápasu. Bohužel to se však více než hodinu nenaplňovalo. Trápila nás s posledním týmem tabulky koncovka a výborný brankář hostí Pobořil. Trenérům kvůli zdravotním komplikacím chyběl Batelka a kapitán Michal šel na hřiště pouze z lavičky. Dnešní vítězství znamená pro N.Město 11. místo v tabulce.

SFK Vrchovina – TJ Valašské Meziříčí (2:1) ⚽ 66. Skalník M, 90+3. Duba – 8. Fojtík

Sestava Vrchoviny: Kolář - Vašíček (85. Duda), Smetana, Vícha, Matulka (75. Švanda) - Svoboda, Zbytovský, K. Skalník (K), M. Skalník - Duba, Vopršal (58. Michal)

Připraveni: Skryja, Michal, Wolker, Duda, Švanda

Trenéři: p. Zeman, p. Střešňák, p. Škorpík

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Val.Mez.: Pobořil - Matyáš, Kocián (62. Kundrát), Žilinský, Michálek, Pop (72. Daniš), Furmánek, Fojtík (52. Gonda), Bartozel, Vrána, Dekleva (K).

Připraven: Michut, Straka, Kundrát, Gonda, Daniš

Trenéři: p. Bedrich,l Bača, Štěpán

Vedoucí týmu: p. Masařík

Masér: p. Kolář

Proti poslednímu celku tabulky začali fotbalisté Nového Města náporem, hned v prvních třech minutách to před Pobořilem dvakrát zahřmělo. Hlavně šance Matulky voněla gólem. Jenže po zbytečné ztrátě balonu v 8. minutě ve středu hřiště, hostující Fojtík vytřel všem na stadionu zrak, lobem pohotově s pomocí břevna překonal Koláře - 0:1. To byla pro Zemanův tým značná komplikace. Začal totiž festival neproměněných příležitostí jeho svěřenců. 14. minuta byla opět smolná pro rychlonohého Matulku, který hlavou napálil tyčku Pobořilovy svatyně. V 17. minutě měl další šanci na hlavě Vopršal, ale jeho střela skončila v náručí brankáře. Ve 27. minutě napřáhl ke střelě Zbytovský a jeho pumelice skončila na břevně a hned následná střela agilního Matulky byla sražena se štěstím na roh. Hosté se nemohou vymanit z obrovského náporu Vrchoviny. Ve 34. minutě skvěle vybídl K.Skalník Dubu ke zteči, ale Kocián mu dobře stíhal a Pobořil byl na místě. Ve 42. minutě zahrávali domácí již několikátý roh, nejblíže ke gólu měl Vícha, ale jeho opakovaná střela v tutovce, i když v pokleku, šla z jeho nártu vedle. Poločas byl ukončen ŽK Vrány za opakovaný ostrý faul na Vašíčka.

Stejný obrázek hry byl k vidění i po změně stran. Hned po hvizdu zlikvidoval šanci Duby opět vynikající Pobořil na roh. Tlak domácích sílil, ale byl ryze platonický. V 64. minutě Kamil Skalník střílel z otočky, ale proti byl opět Pobořil, když míč srazil na roh. O dvě minuty později bylo konečně srovnáno. Střelcem branky byl Michal Skalník, když technicky přehodil na vzdálenejší tyč bezmocného brankáře – 1:1. Po třech minutách už mohli jít domácí do vedení, ale spolupráce Skalníků skončila střelou Michala nad břevnem. V 77. minutě po domácím rohu přišel obrovský závar, který vyřešil Pobořil. V 83. minutě přišla rána Skalníka a dorážka Duby, který rozvlnil síť, ale kvůli ofsajdu nemohl být gól uznán. Nové Město se dál hnalo za výhrou, vysvobození přišlo až ve třetí minutě nastavení. Kamil Skalník mezi obránci uvolnil Dubu, který tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a Vrchovině vystřelil tři body – 2:1.

Názor trenéra Zemana: „Po vedoucí brance hostí nastaly pro nás velké komplikace. Brankář hostí likvidoval jednu šanci za druhou a když byl překonán pomohla mu tyč nebo břevno. Cením si obrovského úsilí, které mužstvo vyvinulo, aby otočilo výsledek zápasu. Díky za pomoc našim fanouškům, kteří nás hnali za důležitými body.“

Nejlepší hráči: Duba, Skalník K. - Pobořil

Rozhodčí: Gasnárek – Mikyska, Popelák

Delegát: p. Neděla

ŽK 1:0, ČK 0:0

Diváci: 310

Áčko zajíždí na „VELKÝ PÁTEK“ 19.4.2019 do Hulína na místní Spartak, kde začne poslední třetina soutěžního ročníku 21. kolem. Zápas začíná již v 15.00 hod. Utkání bude řídit trojice sudích Černoevič – Dorušák, Mikeska.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #REPORT #JARO2019 #VALAŠSKÉMEZIŘÍČÍ

179 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page