top of page

Nové Město přivítá nejstarší klub na Moravě


NMNM - Další kolo MSFL je zde. Fotbalisté Vrchoviny přivítají na svém hřišti ČSK Uherský Brod, klub který si pamatuje zápasy ve II. lize. V Novém Městě začíná zápas v sobotním odpoledni od 14:30 hodin.

V posledních čtyřech kolech hraje tým trenéra Zemana hned třikrát doma. Velkou roli v tom určitě sehraje také počasí. Do této soboty by počasí zasáhnout nemělo, předpověď na toto roční období je velmi příznivá, tak hurá na stadion a fandit. Uherský Brod zná náš tým velice dobře již z divize, vždycky to jsou vyrovnaná utkání, které rozhoduje chybička. V loňském premiérovém MSFL ročníku jsme doma v srpnu prohráli - 0:2, stejným poměrem jsme Broďanům tuto porážku vrátili na jejich hřišti v dubnu tohoto roku - 2:0 (Batelka, Duba).

V posledním zápase na jihu Moravy, kluci vybojovali bod se silným Znojmem za bezbrankovou remízu O:O. Trenér Zeman byl měl mít již k dispozici Matulku a Zbytovského, kteří ve Znojmě chyběli. Zároveň je třeba si dát pozor na velmi silné standardní situace, ze kterých náš soupeř nejvíce umí těžit.

Víkend zakončíme v malém derby ve Žďáru nad Sázavou. Zde se utkají rezervy okresních rivalů. Naše béčko bude chtít určitě odčinit poslední mistrák proti Počítkám. Svěřenci trenéra Petra Follprechta výsledkově nezvládli další okresní derby s nováčkem. Pokud chce udržet kontakt s čelem tabulky, musí určitě bodovat, nejlépe za tři body.

Fotbalové menu:

sobota 26.10.

muži A - ČSK Uh. Brod 14:30 hod (NM)

neděle 27.10.

Světlá n/Sáz. - U19 11:30 hod

FC Žďár B - Muži B 14:30 hod.

#NMNMVMSFL #SFK #POZVÁNKA #UHERSKÝBROD #201920

84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page