top of page

Nováček soutěže KP, jako jediný nepoznal po podzimu hořkost porážky

NMNM - V rámci dohrávky 1 .kola AGADOS KP Vysočiny mužů juniorka Vrchoviny přivítala na svém hřišti posledního v tabulce TJ SOKOL Bedřichov.

SFK Nové město n/Mor. B - Sokol Bedřichov 4:1 (0:1)

Branky: 51. Šmída, 57. a 60. Švanda T., 83. Liška - 20. Pojer


Sestava NM: Sáblík - Blažíček Petr, Bača, Švanda T., Chytrý - Hudák (46. Slavíček), Sytař (62. Jícha), Dobrovolný (46. Blažíček Radek), Boušek (26. Červenka) - Hlaváč, Šmída (K)(73. Liška)

Trenér: p. Follprecht Petr


Sestava BE: Šána - Šaroun, Novák (77. Neuwirth), Mareš (K), Pojer (67. Štěpánek), Dvořáček (84.Nováček), Homola, Göth Jan, Diviš, Tesař (67. Lacina), Göth Jakub

Trenér: p. Peštál


Na zápas do Nového Města se přišlo podívat bezmála dvě stovky diváků, kteří byli natěšeni z výhry v derby z Nové Vsi. Kdo si však myslel, že to bude jednoduché s posledním, tak se velmi mýlil. V úvodu utkání zahrozil hostující Diviš, ale Sáblík odvrátil na roh. V 7. minutě po rohu domácího Sytaře, po kterém došlo k závaru před Šánou, ale míč za jeho záda domácí nepropasírovali. Po chvíli na druhé straně hlavu Mareše kryl opět Sáblík. Ve 20. minutě zápasu se již měnilo skóre, to po rohu se z velkého úhlu pod břevno trefil pohotově Pojer - 0:1. A bylo celkem zasloužené vedení, hosté byli aktivnější, rychlejší na míči, dobře kombinovali. Domácí byli hodně nervózní.

Ve druhém poločase po rázné domluvě v kabině se vše zlepšilo. Domácí rychle již v 51. minutě vyrovnali Šmídou po standardní situaci, kdy zpětnou přihrávku hlavou překonal Šánu v brance hostí. Po čtyřech minutách bylo ještě veseleji, Sytař rozehrál PVK, na který si naskočil stoper Švanda a byl bezchybný - 2:1. Navíc po dalších třech minutách stejný hráč zvýšil po dorážce - 3:1. Po této bleskové otáčce se již hosté prakticky na nic nezmohli. Utkání se spíše dohrávalo, za zmínku stojí neuznaný gól po ofsajdu, což byla krásná akce s přesným centrem a bezchybným zakončení. V 78. minutě šel sám na brankáře mladíček Červenka, ale své sólo neproměnil. Konečný výsledek pečetil střídající Liška v 82. minutě po krásné přihrávce do volného prostoru a jeho střelu na delší tyč gólman nezachytil - 4:1. Po podzimu se nováček soutěže usadil na třetí příčce tabulky s 25 body.


Rozhodčí: Karlík - Hanzl, Babák, Delegát FAČR p. Beneš Jar.

ŽK 2:1

Diváci: 195


Krajský přebor příští víkend odehraje předehrávku jarního 14. kola. Paradoxně béčko Nového Města podle losu čeká stejný soupeř, jako nyní. TJ Bedřichov nám má co vracet, zápas se odehraje v sobotu 6.11.2021 od 14:00 hod. Rozhodčí budou pánové Svoboda - Burian, Novák.

267 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page