top of page

Nové Město odjelo ze Stovek nakonec s prázdnou.

F-M/Nové Město - Další výjezd po 70 hodinách od zápasu v Blansku, musel absolvovat výběr trenéra Procházky, tentokrát do 240 kilometrů vzdáleného Frýdku-Místku. V rámci 30. hracího dne MSFL, jej čekal soupeř ze středu tabulky, který již sedm kol neprohrál a prodloužil tak svoji skvělou sérii neporazitelnosti. Trenéři měli již k dispozici Svobodu, ale chyběl útočník Duba, proto musel do základní sestavy Pavel Partl.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 1:0 (0:0)

Branka: 73. Barkov


Sestava F-M: Květoň - Blejchař, Massaniec, Velner (K), Burgo, Barkov, Konečný (90. Slipchenko) , Nieslanik (67. Raab), Kovařík, Zubko (67. Juříček), Rubý (90. Rubý)

Trenér: p. Pištěk

Vedoucí týmu: p. Schafër


Sestava SFK: Šmída - Vícha, Batelka, Černý - Duda - Hekerle (78. Švanda), Michal (K), Šteffl (70. Sytař), Partl, Novotný (82. Svoboda) - Matulka (82. Trojánek)

Trenéři: p. Procházka, Císař

Vedoucí týmu: p. Bajer P.


První poločas bylo znát, že oba týmy mají v nohách středeční vložené kolo. Hosté nastoupili v hlubokém bloku a čekali na vhodné rychlé výpady. Domácí Válcíři toho moc nevymysleli a tak to byl fotbal bez ladu a skladu. Druhá půle již měla jiný šmrnc. Ještě neutekla ani hodina hry a sudí Volek nařídil pokutový kop pro hosty po dlouhém vhozeném autu Partla a zakončení Novotného, při kterém domácí zahráli rukou. Jenže kapitán Michal jej ani nadvakrát neproměnil. Domácí se začali čím dál více prosazoval a rozuzlení přinesla 73. minuta, kdy se prosadil Barkov, když po centru tečoval a loboval míč před Šmídou - 1:0. To se nakonec ukázalo, jako rozhodující, body zůstaly ve Stovkách.


Rozhodčí: Volek - Dudek, Lukašík.

Delegát FAČR p. Neděla

ŽK 2:1

Diváci 220


Odkaz na přenos TVcom:

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-MSFL/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/207114-MFK-Frydek-Mistek-SFK-Vrchovina-N.-Mesto-na-M.-Radesinska-Svratka.htm

205 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page