top of page

Nové Město opět nebodovalo

NMNM - V rámci 9. kola MSFL do Nové Města na Moravě přijela juniorka Slovácka. Do sestavy se vrátili tahouni týmu, kapitán Michal a stoper Vícha, do branky také Šmída. Za krásného, skoro letního, počasí se odehrál zajímavý duel, leč domácím zůstaly po utkání jen oči pro pláč. Vrchovina skončila opět bez bodu.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - 1.FC SLOVÁCKO B 1:2 (0:2)

Branky: 54. Duba - 37. a 42. Cicilia.


Nové Město: Šmída - Černý, Vícha (56. Bača), Hekerle (46. Trojánek), Smetana - Svoboda (64. Chloupek), Holman (88. Boušek), Michal, Duda, Vacek (46. Partl) - Duba


Ve čtvrté minutě zápasu přišel Smetanovi centr zleva, ale hlavička z malého vápna byla nepřesná. Na druhé straně domácí vyrobili faul a PVK z 25 metrů vyzkoušel pozorného Šmídu. Po čtvrthodince hosté zahrozili z rohu hlavou Cicilia, ale Šmída na brankové čáře byl včas. Domácí zahrávali rohy, ale byli to jen plané ataky. Ve 23. minutě hosté předvedli po pravé straně rychlý přechod, v jejímž závěru přišla střela vysoko nad. Po půlhodině domácí zahrávali další tři rohy, ale bez většího efektu, jejich příležitosti byly vždy zblokovány. Poté přišla silná chvíle rozdílového hráče utkání s číslem 22. Cicilia si hned dvakrát během pěti minut naběhl a přesné centry nejprve zprava a pak z druhé strany. Hosté vedli o dvě branky, Šmída neměl sebemenší šanci tomu zabránit.

Po přestávce se domácím podařilo rychle v 53. minutě po vypracované akci a centru zleva snížit Tomášem Dubou - 1:2. V 62. minutě naše pravá strana obrany zaspala a do vápna se řítil sám na Šmídu útočník Slovácka. Šmída střelu po zemi kryl včasným vyběhnutím a svůj tým podržel ve hře. V 74. minutě zahrával Michal PVK za obranu, ale nabíhající Trojánek v rozhodujícím momentu promáchl a brankář míč schoval v náruči. V 88. minutě si Chloupek navedl míč na hranici 16 a bombou po zemi jen těsně netrefil.


Nové Město již čtyři zápasy nebodovalo, navíc přišel další domácí výprodej bodů. Příští zápas odjíždíme v sobotu do Otrokovic, kde to bude opět o šest bodů.

179 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page