top of page

Nové Město po pěti sezonách v MSFL je po sestupu opět divizní

Zlín / NMNM - Nové Město sestupuje. Rozhodl o tom druhý poločas posledního 33. kola MSFL, který výběr trenéra Michala odehrál na hřišti ve Zlíně s místní juniorkou FC Trinity. Novému Městu přísluší konečné 16. místo s 31 bodem.


FC TRINITY ZLÍN B - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 3:1 (0:1) branky: 64. Silný, 84. M.Mlýnek, 90.+3. Fuksa – 16. Sytař


Nejlepší pozici měla před posledním kolem SFK Vrchovina. Ta v sobotu zajížděla na půdu rezervy prvoligového Zlína a věděla, že pokud bude stoprocentně bodovat, jistě se ve třetí lize zachrání. A dlouho tento scénář vypadal nadějně. V 18. minutě zakončil rychlý brejk Sytař a poslal hosty do vedení - 0:1. Po pár minutách šel hostující útok 3 na 2 a do vápna se řítil Nečas, který byl z boku nemilosrdně domácím obráncem sestřelen, ale píšťalka sudího zůstala bez reakce. Tým z Nového Města měl další šance, centry létaly do vápna a ty největší měl k dispozici Matulka, ale bohužel další pojistka nepřišla.


Z kraje druhého poločasu pálil do břevna Batelka a tak přišla zákonitě odplata na druhé straně. Když uběhla hodina hry Silný vyrovnal - 1:1. Ale chvíli na to šel Zlín B do deseti po druhé žluté Grygery. Nové Město, vědomo si vedení Frýdlantu v souběžně hraném utkání v Hodoníně, muselo hrát na riziko. A to se mu nevyplatilo, v závěrečných minutách domácí po rychlých kontrech dvakrát skórovali do otevřené obrany a poslali Nové Město do divize – 3:1.

Rozhodčí: Proske

ŽK 1:1. ČK 1:0 (69. Grygera)

Diváci 143


Sestava SFK: Šmída – Vacek (66. Jícha), Bača, Ráliš M., Sytař, Nečas, Svoboda (41. Ráliš D.), Batelka, Šteffl, Duda, Matulka

Trenéři: Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: Bajer


Tým SFK Vrchovina Nové Město na Moravě děkuje svým fanouškům a sponzorům za mohutnou podporu v sezoně 2022/23.655 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page