top of page

Nové Město posílí stoper Huška

NMNM - Mělo by to být kvalitní vyztužení defenzivních řad. Třetiligové fotbalisty Nového Města na Moravě posílil stoper Jiří Huška, který přichází na půlroční hostování z druholigového Blanska. Po ne úplně vydařeném podzimu v letošním ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy tak na Vysočinu zamířila již druhá posila do defenzivy. Tou první byl mladý gólman Michal Lancman z Jihlavy.

Na něj nyní navazuje stoper Jiří Huška, který přichází z druholigového Blanska. „Přichází na půlroční hostování. Když se naskytla možnost jeho angažování, ani na chvíli jsme nezaváhali,“ popisoval trenér Nového Města Richard Zeman. Dvaatřicetiletý zkušený bek je odchovancem Zbrojovky Brno, za níž před lety odehrál čtrnáct prvoligových zápasů. Poté ovšem pověsil profesionální kariéru na hřebík a na živobytí si vydělává v civilním zaměstnání.


MOC SI NEZAHRÁL

Na podzim si Huška v kádru nováčka druhé ligy pozici nevybojoval, proto přichází do Nového Města. „Huška byl jedním z pilířů Blanska ve třetí lize. Je to dostatečně zkušený hráč, který by nám měl výrazně pomoci,“ nastínil kouč Vrchoviny. A co konkrétně si od vytáhlého obránce slibuje? „Je výborný ve vzduchu, a to nejen vzadu, ale také směrem do ofenzivy. Na podzim jsme gólů po centrech inkasovali docela dost. Věřím, že se v tom nyní zlepšíme,“ naznačil očekávání.

324 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page