top of page

Nové Město se rozešlo s juniorkou Slovácka smírně.

Remízu 1:1 v páteční předehrávce zajistil Novému Městu vyrovnávací brankou střídající Radek Matulka.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - 1.FC SLOVÁCKO B 1:1 (0:1) branky:17. Aldin - 55. Matulka.


Sestava SFK: Šmída - Hekerle, Novotný, Batelka, Bača (32. Matulka) - Vacek (90. Hlaváč), Duda, Nečas, Vašek (66. Sytař), Svoboda - Duba.


Velice nepříjemného soupeře vyfasovali na úvod nového ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy hráči Nového Města na Moravě. Juniorka Slovácka od úvodních minut prokazovala, že to bude ona, kdo bude diktovat tempo hry.


A nejen to, už v 17. minutě dokázali hosté svoji aktivitu přetavit ve vedoucí branku, když se prosadil Aldin protečovaným míčem - 0:1. Domácí celek se jen obtížně dostával do tempa, ale pomohl mu příchod střídajícího Matulky, který šel z lavičky do hry už po půlhodině hry.


A byl to právě šikovný rychlonožka Matulka, který dokázal deset minut po změně stran zařídit vyrovnání. Ve zbytku zápasu se na tomto výsledku už nic nezměnilo, z úvodního utkání sezony tak Nové Město vytěžilo bod za remízu 1:1.


Pozápasové hodnocení trenéra Michala:

Do prvního utkání sezóny jsme vstoupili s přílišným respektem a nervoozně. Plán jsme měli jiný, ale chyběl pohyb a agresivita. Soupeř byl lepší a potrestal nás v 17. minutě, kdy nastřelený míč před bránu umístil do sítě hostující Aldin. Slovácko pokračovalo v aktivitě a vytvářelo si další šance. První poločas bylo lepším mužstvem. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako vyměnění a obraz hry se změnil. Dostávali jsme se do útočné hry ve větším počtu a vytvářeli si šance. Jednu z nich proměnil v 55. minutě Matulka, kdy z otočky prostřelil vše před sebou. Vytvořili jsme si i další šance, bohužel jsme již žádnou další nedokázali proměnit. Za zmínku stojí hezká střela Sytaře, která skončila na

břevně a tutovka Vacka, který zakončil slabě. Druhý poločas jsme byli lepší než soupeř a dělba bodů byla spravedlivým výsledkem.


Rozhodčí: Rosický - Nápravník, Denev. Delegát FAČR p. Karas

ŽK: 3:3.

Diváci: 325.


Stream ze zápasu: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-MSFL/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/211621-SFK-Vrchovina-N.-Mesto-na-M.-Radesinska-Svratka-1.FC-Slovacko,-a.s.-B.htm

282 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page