top of page

Nové Město skalpoval Hodonín.

NMNM - V rámci 26. kola MSFL přijel do Nového Města na Moravě nováček soutěže FK Hodonín. A byl to velice náročný zápas se špatným koncem pro Vrchovinu. Anglický týden tým trenéra Michala zakončil porážkou.SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - FK HODINÍN 0:2 /0:0/ branky: 76. Langer, 82. GlushachDomácí družina začala utkání velmi nadějně. Ve třetí minutě Nečas ve velkém čtverci našel Matulkovi, ale ten napálil jen tyčku, nakonec sudí mával ofsajd. Po pár minutách dostal po faulu na Matulku možnost zahrávat PVK z 22 metrů Nečas, trefil jen dobře postavenou zeď. V desáté minutě střela Svobody šla jen těsně vedle Petrášovy svatyně. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a hosté z rohu poprvé zahrozili, ale Šmída bombu chytil. Po půlhodině hosté prošli do vápna a bomba z úhlu našla zadní tyč. To bylo to zásadní, co se událo v první půli a do šaten šli oba týmy bez branek.

Na začátku druhého dějství měl Hodonín velkou příležitost v podobě Raisigla, ale po centru jeho volej v síti neskončil, míč šel těsně vedle Šmídovy tyčky. Po necelé hodině se ke střele na druhé straně dostal Svoboda, ale Petráš byl na místě, bombu zneškodnil. Rozuzlení utkání přišlo v poslední čtvrthodince. Nejprve Bobčík prošel přes půlku hřiště až do vápna, kde obrana nereagovala na nabíhajícího Langera a ten střelou k tyči z hranice šestnáctky otevřel skóre - 0:1. Po pár minutách bylo ještě hůře, po levé straně do vápna pláchnul útočník hostí a Hekerle jej fauloval - penalta. Šmída pokutový kop sice chytil, ale na dorážku Glushacha již nedosáhl - 0:2. To byl konec pro domácí všech nadějí na dobrý výsledek.

Hodnocení trenéra Lukáše Michala - Odehráli jsme celkem dobré utkání s velmi kvalitním soupeřem. Nemůžu klukům vytknout nasazení, důraz, bojovnost - to vše bylo v pořádku, ale chybí nám kvalitnější zakončení, nedaří se nam v posledních zápasech střílet góly a to nás limituje.


Rozhodčí: Dedek - Proske, Švehla. Delegát FAČR p. Boček

ŽK 1:1, ČK 0:0

Diváci 264

Sestava SFK: Šmída - Vacek, Bača (79. Boušek), Hekerle (89. Hlaváč), Nečas, Svoboda, Šteffl (89. Vašíček), Ráliš, Matulka (79. Jícha), Duda (K), Novotný

Trenéři: Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: Bajer

197 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page