top of page

Nové Město v Uherském Brodě padlo.

Uherský Brod / Nové Město - Anglický týden v Moravskoslezské fotbalové lize završili hráči Nového Města na Moravě sobotním utkáním v 6. kole na hřišti Uherského Brodu. A spokojení být rozhodně nemohli, jelikož se po těsné prohře 0:1 vraceli s prázdnou. „Byl to remízový zápas,“ mrzelo kouče Vrchoviny Lukáše Michala.


ČSK UHERSKÝ BROD - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 1:0 (0:0) branka: 62. Lorenc


SFK Vrchovina: Šmída - Vacek, Hekerle, Sytař, Nečas, Batelka (K), Skalník M. (65. Bača), Vašek, Duba (28. Boušek, 63. Jícha), Duda, Novotný

Trenéři: p. Michal, Follprecht P.

Vedoucí týmu: p. BajerJeho svěřence negativně poznamenalo vynucené střídání už po necelé půlhodině hry. „Útočník Tomáš Duba se v nějaké pětadvacáté minutě zranil, takže musel jít ze hry. To nás svým způsobem utlumilo,“ poznamenal Michal. První půle toho podle jeho slov třem stovkám diváků příliš nenabídla. „Byl to v podstatě pouze boj a nakopávaná. Domácí ale byli více na balonu,“ naznačil.


Rozhodující okamžik sobotního duelu přišel krátce po hodině hry, Vítězná branka Uherského Brodu ovšem byla sporná. „Po standardní situaci domácích vznikl v našem vápně závar. Střela jednoho hráčů Brodu skončila na tyči, od níž balon poskakoval po brankové čáře až jej Šmída chytil. Pomezní rozhodčí ale signalizoval, že balon přešel brankovou čáru,“ popisoval trenér Nového Města. Podle jeho svěřenců však míč v brance nebyl. „Kluci říkali, že to gól nebyl a já nemám důvod jim nevěřit. Vždyť ani nikdo z fotbalistů Brodu se nijak neradoval, všichni byli z toho gólu, resp. výroku pomezního překvapení,“ zdůraznil. Závěrečný tlak Vrchoviny následně vyzněl do ztracena. „Největší příležitost k vyrovnání měl na hlavě Duda, ale jeho hlavička v brance neskončila,“ postýskl si. Další bodová ztráta kormidelníka celku z Vysočiny mrzela. „Jsem zklamaný hlavně z toho, že jsme nedali gól. Připravovali jsme se totiž na to, že k tomu, abychom bodovali, musíme skórovat,“ sdělil Michal.


Rozhodčí: Cieslar - Kolář, Marek.

Delegát: p. Boček

ŽK 4:4

Diváci: 245

178 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page