top of page

Nové Město ve třetí lize zajíždí v sobotu na jihovýchodní hranici se Slovenskem, do Hodonína.

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy se přehoupla do své druhé poloviny. V jejím 9. kole (10. hraném), které se odehraje o nadcházejícím víkendu, nastoupí fotbalisté Nového Města na Moravě zítra odpoledne na cizí půdě. Nové Město vyběhne od 15.00 na stadionu nováčka z Hodonína. A rádo by poprvé v sezoně venku bodovalo. „Však jsme si s týmem říkali, že už to je potřeba. Doma se nám sice daří, jsme za to rádi, ale už bychom se chtěli prosadit i venku,“ sdělil asistent trenéra Petr Follprecht.


Minule se Vrchovina utkala s nováčkem z Frýdlantu, nyní ji čeká další novic v soutěži. „Hodonín, jako nováčka neberu. Mají zkušený tým s velice kvalitními hráči, navrch výborné zázemí. Bude to nesmírně těžký protivník,“ přemítal.

Ačkoliv minule Vrchovina brala tři body, v sestavě zřejmě k nějaké změně dojde. „Kromě útočníka Duby, jenž půjde s kolenem na magnetickou rezonanci, jsme kompletní. Máme v plánu reagovat na soupeře, proto se vítězná sestava asi lehce pozmění. Očekávám vyrovnané utkání, v němž bereme jakýkoliv bodový zisk,“ neskrýval Follprecht.


Zápas se odehraje 1.10.2022 (sobota) od 15:00 hodin na stadionu U červených domků. Utkání budou řídit rozhodčí R - Michal Grečmal, AR1 - David Poláček, AR2 - Michal Gasnárek. Delegátem FAČR bude p. Stanislav Vacula


79 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page