top of page

Nové Město vyšlo v Polné střelecky naprázdno a poprvé ztratilo body

Polná / Nové Město - V 3. kole MSD-D se Vrchovině na hřišti nováčka v Polné vůbec nedařilo, až moc byl znát rozdíl mezi pohárovým výkonem ve středu s Líšní. Brankostroj se zadrhl.


TJ SLAVOJ POLNÁ - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 0:0


Sestava NMNM: Šmída - Bača, Nečas, Sytař (59. Pulkrábek), Batelka, Šteffl, Partl (59. Boušek), Dobrovolný V., Jícha (73. Jelínek), Duba, Sádecký


Trenéři: p.Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p. Bajer


Za velkého vedra, které sužovalo oba mančafty se odehrál zápas v Polné. Více než tři stovky diváků však nevidělo mnoho fotbalového. Začátek zápasu patřil domácím, Šmída s obranou se pěkně zapotili. Domácí zahrávali několik rohů a střely byly hodně nebezpečné, tu poslední musel vytáhnout míč ze šibenice na roh. Po dvaceti minutách, které Nové Město doslova prospalo, se hra přelila před domácí šestnáctku. Žádná kanonáda se však nekonala. Polná velmi dobře a těsně bránila. Hosté nebyli vůbec přesní a chyběl moment překvapení.


Druhá půle se odvíjela ve stejném stylu. Hosté sice zatlačili domácí na jejich půlku, ale obranný val se nedařilo pokořit. Polná čekala na možnost rychlých brejků, ty také přišly, ale nedokázala je využít. Oběma týmům rychle docházely baterky a tak se nakonec rozešly oba soupeři bez branek s remízou. Nové Město je v tabulce po třech zápasech druhé se 7 body.


Rozhodčí: Fabeš - Landsman, Vařacha. Delegát p. Svoboda

ŽK 2:4

Diváci 348


Další zápas MSD-D se bude předehrávat již v pátek 25.8. 2023 od 18:00 hodin. Soupeřem bude FC Slovan Havlíčkův Brod.

291 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page