top of page

Nové Město vybojovalo tři body.

Nové Město - Trenérské duo Lukáš Michal a Petr Follprecht neměli před utkáním 6. kola MSFL s FK Blansko jednoduchou pozici. Chyběli jim hned čtyři hráči základní sestavy. Ke Štefflovi, Matulkovi a Dubovi, nově přistál na pomyslné lavici zraněných Vašek. Trenéři tedy povolali hráče z rezervy, Slavíčka a Michala Šmídu. "Situace před špílem nebyla vůbec růžová, ale jsem moc rád, že jsme to nakonec zvládli za tři body", špitl po zápase asistent trenéra Petr Follprecht.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - FK BLANSKO 1:0 (1:0) branka: 15. Duda


Sestava SFK: Šmída P. - Vacek, Bača, Hekerle, Sytař (90. Boušek), Nečas, Batelka (K), Slavíček (72. Šmída M.), Hlaváč (63. Svoboda), Duda, Novotný

Trenéři: p. Michal, Follprecht P., Skryja

Vedoucí týmu: p. Bajer


Sestava FK: Kalina - Chyla, Feik (55. Zúbek), Smrčka (K), Holman, Kapur (80. Crhan), Kamenský, Tulajdan, Černý, Dano, Alassane (23. Rajčinec)

Trenér: p. Vašíček

Vedoucí týmu: p. MiholaPočáteční oťukávání a seznamování mezi vápny ukončil v 15. minutě, když napřáhl k ráně z 20 metrů obranný štít Petr Duda a nachytal Kalinu v brance na holičkách - 1:0. Po centru zprava od Hlaváče si na malém vápně nezpracoval dobře balon Slavíček a obrana mu míč odkopla do autu. Po půlhodině nákop Sytaře málem opět překvapil gólmana Blanska, který s vypětím sil odvrátil na roh. Ve 31. minutě hosté poprvé zahrozili centrem pod sebe Holmanem a umístěnou střelu vyškrábl Šmída na roh.


Druhá půle byla o velké bojovnosti domácích a ataku hostí, kteří měli velkou snahu vyrovnat. Po hodině hry se ve vápně v závaru před Petrem Šmídou netrefil ve slibné šanci středopolař Holman. Skálopevná obrana Vrchoviny odvracela nájezdy hostí. Svěřenci trenéra Michala vycházeli ze zabezpečené obrany k rychlým výpadům. V poslední čtvrthodině zápasu měli hned tři příležitosti ke zvýšení skóre, ale střela Sytaře skončila v boční syti. V další šanci opět Sytař koníčkem překopl blanenské břevno. A do třetice, těsně před koncem, střelu střídajícího Michala Šmídy, vyrazil Kalina na roh.Rozhodčí: Bělák - Marek, Nápravník.

Delegát FAČR p. Piňos

ŽK 2:3

ČK 0:0

Diváci 245


170 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page