top of page

Nové Město zažilo hrůzný začátek

Rosice/NMNM - V páteční předehrávce 24. kola MSFL podlehli hráči Nového Města 0:3 na půdě mužstva Rosic. Velkopáteční zápas začal pro fotbalisty Vrchoviny tím nejhorším možným způsobem. Už po třech minutách utkání zatáhl za záchranou brzdu stoper Batelka a musel předčasně po červené kartě pod sprchy.

FC SLOVAN ROSICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 3:0 (0:0)

Branky: 55. Selinger, 59. Přikryl, 72. Přerovský


SFK Nové Město: Šmída - Švanda (32. Bača), Batelka, Trojánek Partl, Sytař (19. Hekerle), Michal, Svoboda (70. Hlaváč), Novotný Duba (70. Jícha), Matulka.


Domácí Rosice tak před sebou měly dlouhou přesilovou hru, kterou se jim ovšem díky obětavé hře celku z Vysočiny v prvním dějství nepodařilo přetavit v úvodní branku zápasu. Ve 40. minutě zápasu se ve slibné šanci objevil Duba, ale jeho chabé zakončení obrana odvrátila.

Po změně stran už ale přetížená obrana Nového Města tlak nevydržela. Nejprve dostal ideální balon Selinger a sám před Šmídou bez problémů zakončil - 1:0. Hosté se ani nestačili oklepat a už to bylo o dvě branky. Tentokrát se objevil po chybě hostí ve velkém čtverci osamocený Přikryl a opět zachoval chladnou hlavu - 2:0. Naděje na případný bodový zisk Novému Městu definitivně utnul Přerovský, který necelých dvacet minut před koncem přidal třetí přesný zásah 3:0.


Rozhodčí: Rosický - Nápravník, Denev, Delegát FAČR p. Karas.

ŽK 2:1 ČK 0:1 (3. Batelka)

Diváci 280297 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page