top of page

Nové Město ze Slovácka bez bodu.

Kunovice - 26. kolo MSFL se odehrálo na hřišti v Kunovicích, kde mají své domácí hřiště hráči 1.FC Slovácko B. Tým trenéra Procházky musel oželet Lukáše Michala, který stál za vyloučení v utkání s Baníkem B. Na druhou stranu se vrátil do sestavy Jiří Batelka.

1. FC SLOVÁCKO B - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 2:0 (0:0)

Branky - 48. Pernica, 68. Kratochvíla


Sestava SFK: Doležal - Batelka, Vícha, Novotný - Duda, Černý, Partl (72. Sytař), Šteffl (78. Jícha), Svoboda (78. Švanda T.) - Matulka (72. Trojánek), Duba

Trenér: p. Procházka

Vedoucí týmu: p. Bajer


Domácí od první minuty byli aktivnější na balonu, ale to se určitě dalo čekat. Nové Město nastoupilo v obranném bloku 3-5-2 a snažilo se využít rychlé brejky, které bohužel naši hráči Matulka a Duba nedokázali využít, stejně jako v zápase s Baníkem B o minulém víkendu. Slovácko hrálo stálou nátlakovou hru se spoustou kombinací, ale do vyložené šance se prakticky nedostávalo.


Druhý poločas nezačal pro hosty dobře. Už po třech minutách se prosadil útočník kolem Batelky a jeho zpětnou přihrávku uklidil za záda Doležala Pernica - 1:0. A právě v této situaci se nechtělo Město nacházet. Stále jsme se bránili a pomalu začali docházet síly na velkém hřišti. Navíc v 68. minutě střelu spoza penalty neudržel Doležal a míč pod jeho rukama Kratochvílou putoval do sítě - 2:0. To byl prakticky konec nadějí hostujícího týmu. Ani střídání to bohužel neoživila.


Rozhodčí: Gasnárek - Ogrodník, Svoboda.

Delegát FAČR p. Prokop.

ŽK 0:0

Diváci 70


189 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page