top of page

Nové Město doma opět bez bodu


Nové Město - V 10. kole FORTUNA MSFL přivítalo Nové Město na svém hřišti souseda z tabulky FC Viktoria Otrokovice. Naposledy jsme se s tímto týmem setkali v sezoně 2014-15, kdy Viktorka postupovala ze druhého místa do III. ligy. Diváci sice viděli osm branek, ale přesto odcházeli ze stadionu rozladěni z pachuti zápasu.

SFK Vrchovina – FC Viktoria Otrokovice 3:5 (0:3)

⚽ 69. Dočekal, 87. a 90+1. Skalník M. - 9. + 78. Hladík J., 14. Malý, 40. Skwarczek , 81. Kiška

Sestava Vrchoviny: Šmída – Vícha, Košík (46. Ošmera), Smetana – Chalupa, Michal (K), Zbytovský, Bača (46. K.Skalník) – Dočekal, Sklenář (46. M.Skalník), Duba

Připraveni: Juran, Boušek, Wolker

Trenéři: p. Zeman, Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Otrokovic: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Obiechina (54. Křivánek), Kaizar, Jasenský (K), Šohaj (81. Hladík M.), Hladík J., Skwarczek, Mlýnek (69. Kiška)

Připraveni: Slaný, Hrnčiřík, Vašulka

Trenéři: Hubník, Ondrůšek

Vedoucí týmu: Haldinová

Masér: Miklík

Za krásného počasí, které připomínalo babí léto a za velmi slušné návštěvy se rozehrálo 10. kolo MSFL bez hráčů Ošmery, M.Skalníka a K.Skalníka, kteří zůstali překvapivě na lavici náhradníků. Hráčům Nového Města vůbec nevyšel vstup do utkání. Ještě se na trávníku nestačili ani rozkoukat a po trefách Jana Hladíka a Malého totiž ve 14. minutě svítil na světelné tabuli nepříznivý stav - 0:2. Ani tato sprcha domácí tým neprobrala. V závěru první půle navíc po zbytečné ztrátě míče domácího celku zvýšil už na rozdíl tří branek ve 40. minutě agilní Skwarczek.

Do druhé půle trenér Vrchoviny Richard Zeman výrazně zamíchal se sestavou a hra se vyrovnala, ale stejně byli hosté na koni a vycházelo jim naprosto všechno. V 69. minutě vykřesal jiskřičku naděje Dočekal, když na standardku Michala na malém vápně hlavičkou nejlépe zareagoval – 1:3. Jenže Otrokovice dál potvrzovaly, že to venku prostě umí a po trefách Jana Hladíka (nejlepší hráč na hřišti) a Kišky to bylo v 81. minutě už - 1:5. V samém závěru zápasu se ještě dvěma povedenými střelami prezentoval střídající Michal Skalník, který jen kosmeticky upravil prohru Vrchoviny na přijatelných - 3:5.

Nejlepší hráči: Hladík J, Skwarczek - M.Skalník

Rozhodčí: p. Zaoral – p. Kulička, p. Ogrodník

Delegát: p. Boček

ŽK 3:2, ČK 0:0

Diváci: 345

V neděli 14.10.2018 od 15:00 hodin v 11. kole FORTUNA MSFL zajíždí SFK Nové Město na hřiště MFK Vyškov, který v týdnu hraje 3. kolo MOL cup proti FC Viktoria Plzeň.

103 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page