top of page

Nové Město jede na Valcíře


Nové Město - Tým Nového Města čeká o víkendu výjezd. V rámci 10 kola (11. hraného) v MSFL se představí v sobotu od 15 hodin na hřišti Válcířů z Frýdku-Místku.

Ač je Frýdek-Místek favoritem soutěže, Novoměstští tam s žádnými velkými obavami necestují. Ani nemají důvod. Venku se svěřencům trenéra Richarda Zemana náramně daří, navíc týmy od sebe dělí pouhé dva body.

„Domácí jsou favorité, na druhou stranu poslední dobou nemají nějak přesvědčivé výsledky, my jsme naopak venku úspěšní a věříme si,“ říká Zeman.

V minulé sezoně Vrchovina coby nováček ve Frýdku-Místku prohrála, ovšem od té doby se obě mužstva změnila. „Každého půl roku je tam velká fluktuace hráčů, takže z minulé sezony nelze moc čerpat. Nicméně nečitelní jsme i my,“ upozorňuje kouč na skutečnost, že sestavu pravidelně točí.

„Opět budeme kompletní, takže mám příjemné starosti koho postavit a v tomto počtu navíc jednoho hráče budu muset nechat doma,“ řekl.

Příjemné dilema má především na postu stopera. K dispozici už je totiž Jiří Batelka, jehož v minulých zápasech úspěšně zastoupil univerzál Kamil Skalník. Nové Město ani jednou neinkasovalo. „Oba jsou vůdčí typy, ještě musím popřemýšlet, jak obranu poskládám,“ dodal Zeman. Autobus odjíždí z NMnM v 9:30 hod.(ul. Tyršova).

Kompletní program tohoto víkendu:

SO 5.10.

FC Velká Bíteš - U13 9:00

FC Velká Bíteš - U15 10:45

MFK Frýdek-Místek - muži A 15:00

NE 6:10.

Humpolec - U9 + U11 9:00

Bedřichov - U9 + U11 11:20

U19 - Nová Ves 11:30

muži B - SFK Dukovany 15:00

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #POZVÁNKA #FRÝDEKMÍSTEK #201920

67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page