top of page

Nové Město nestačilo na rezervu Hradce


Nové Město - Než se zmíníme o samotném zápase, je potřeba poděkovat našemu novému soupeři, který se během pár minut (úterý dopoledne) rozhodl sehrát toto utkání za odřeknuté Ústí n/O. Za druhé se omlouváme fanouškům, kteří přišli v hojném počtu, i když někteří až na 18 hodinu. Ale podmínka HK byla, že se zápas sehraje o hodinu dříve v 17 hodin.

SFK Vrchovina - FC Hradec Králové B 1:3 (1:1) ⚽ Skalník M.

NMNM: Šmída - Skalník K., Vícha, Batelka, Smetana, Švanda, Aaron, Michal, Svoboda, Skalník M., Duba

Střídali: Chloupek, Zizu, Veselý V., Dobrovolný

Zápas se hrál na zrekonstruované hrací ploše, kterou si oba týmy náramně pochvalovali. První poločas patřil domácím, diváci viděli spoustu ataků Duby, Skalníka, Víchy. Jenže balon ne a ne spadnout do hradecké sítě. Až ve 36. minutě se trefil na bližší tyč Michal Skalník, celou akci do vápna však rozjel Aaron, který je zkoušen nově v našem týmu - 1:0. Jenže, místo abychom navýšili skóre z ojedinělého útoku hosté po levé straně vyrovnali - 1:1.

Druhá půle byla v obráceném gardu, hosté byli aktivnější, přehrávali nás v celé šíři pole. Navíc se v závěru zápasu dvakrát parádně trefili, hlavně druhá branka po standardce, byla výstavní. Hosté si nakonec vítězství již nenechali ujít.

O víkendu (sobota 27.7.2019) je v programu předkolo MOL cupu. Nové Město zajíždí k prvnímu soutěžnímu zápasu sezony na hřiště brněnské části Žebětín. Soupeřem mu bude ambiciózní nováček divize D - TJ Start Brno, který ve svých řadám má např. nestárnoucího Petra Švancaru. Zápas začíná v 17:00 hodin a bude jej řídit trojice sudích Vostrejž - Marek, Marinč. Pokud Vrchovina uspěje, tak v 1. kole se střetne s vítězem utkání Želetava - Tasovice.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #PŘÍPRAVA #201920

274 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page