top of page

Nové Město opět padlo


Nové Město - Neúspěšný vstup do sezony prožívají fotbalisté Nového Města. Po postupu do třetí ligy mají po čtyřech odehraných zápasech na kontě jediný bod a stále čekají na první výhru. Bilanci jim totiž nevylepšilo ani utkání 4. kola FORTUNA MSFL, ve kterém svěřenci trenéra Richarda Zemana podlehli na domácím hřišti Uherskému Brodu.

Vrchovina – ČSK Uherský Brod 0:2 (0:0)

Branky: 47. Mančík, 72. Chwaszcz

Sestava Vrchoviny: Šmída - Chalupa, Smetana, Košík, Vícha (80´Duda) - Michal (K), Zbytovský, K. Skalník, M. Skalník (70´Svoboda)– Duba, Dočekal (70´Ošmera)

Připraveni: Juran, Bača

Trenéři: p. Zeman, Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Uherského Brodu: Dostál – David M. (K), Malenovský (71´Dolina), Chwaszcz, David R. (42´Pochylý), Kovář, Mančík (84´Kúdela), Hruboš, Hradil, Vrága, Nevařil

Připraveni: Horáček, Blanař

Trenéři: p. Onda, p. David

Vedoucí týmu: p.Slezák

Masér: Šilhán P. ml.

Domácí měli po celý zápas mírně navrch, ale doplatili na neproměňování šancí. Tu první si v zápase vypracovali hosté, když ve 14. minutě musel dvakrát hasit požár brankář Šmída, který svůj tým podržel. O pět minut později domácí Duba z boku 16 motal PVK k brance, ale Vrága odvrátil. Největší šanci měl v první půli Dočekal, který osamocený ve 29´sice hostujícího Dostála prostřelil, ale míč šel stejně mimo branku. Po pár vteřinách stejný hráč bombou z 10 metrů prověřil Dostála podruhé. Slibné příležitosti měli i Duba s Michalem, ale zůstalo jen u snahy. Ve 38. minutě se prezentoval bombou za velkým vápnem hostující Hruboš, když míč letěl jen těsně nad spojnicí Šmídovy branky.

Po pauze ve 47. minutě přišla místo zúročení studená sprcha. Ze zbytečného autu pod hlavní tribunou se míč dostal až k zadní tyči, kde se přes Chalupu prodral Mančík a hosté vedli – 0:1. V 53. minutě domácí měli dva závary před Dostálem, ale Zbytovský jen slabě zakončil. V 69. minutě kapitán David prověřil Šmídu, ten konečky prstů vytěsnil balon na roh. Vyrovnat mohl Michal v 70. minutě, ovšem jeho hlavička skončila na břevně Dostálovy branky. Vrchovina svého soupeře natlačila do vápna, ale ze spousty závěrů se gólově neurodilo. Naopak na druhé straně v 72. minutě opět rozhodl nedůraz, číhající Chwaszcz na zadní tyči ve skluzu pojistil slováckému celku vedení – 0:2. Domácí sice ze svého tlaku nepolevili, ovšem do pořádné šance už se nedostali.

Nejlepší hráči: Hruboš, Vrága

Rozhodčí: p. Jahoda – p. Denev, p. Švehla

Delegát: p. Kordula

ŽK 3:4 , ČK 0:0

Diváci: 260

#SFK #201819 #VÝSLEDKY #ZÁPAS #NMNM #UHERSKÝBROD #MSFL #NMNMVMSFL #REPORT

231 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page