top of page

Nové Město v Líšni prohrálo


Líšeň/NMNM - Ke druhému přátelskému zápasu zajížděla Vrchovina na velmi kvalitní umělou trávu do Líšně. I přes zlepšený výkon v zápase Vrchovina odjela domů s pořážkou. V zápasu chybělo pět hráčů, ale i tak se s tím Vrchovina dokázala popasovat.

SK Líšeň - SFK Nové Město n. Mor. 3:1 (1:1) ⚽ 32. Michna (PK), 67. a 90. Krška - 45. Matulka

Sestava SFK: Kolář – Vašíček (67. Bača), Batelka, Smetana, Bača (46. Svoboda) – Matulka (80. Švanda), Duda (46. Michal), Wolker (46. Zbytovský), Vařejka – K. Skalník (80. Dobrovolný) – Vopršal

V Líšni se hrál velmi rychlý fotbal. Hned na začátku měla Vrchovina šanci, když Wolker s Matulkou po presinku vybojovali míč pro K. Skalníka, ovšem střela se mu nepovedla. Vrchovina inkasovala po rychlém přenesení z jedné strany na druhou. Líšeňský hráč se dostal do vápna, vystřelit však nestačil, neboť ho fauloval na penaltu Petr Duda. Michna penaltu proměnil i když brankář Kolář střelu vystihl. Poté Vrchovina přežila tři šance po rychlých brejcích domácích. Před koncem poločasu využil Matulka nepozornosti brankáře Líšně Vítka a z rohu velkého vápna místo centru nečekaně vystřelil a míč skončil v síti. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

Do druhého poločasu nastoupila Vrchovina v pozměněné sestavě, ale dál se hrál pěkný a rychlý fotbal z obou stran. Na začátku druhého poločasu šel Svoboda sám na brankáře ovšem neproměnil. V další šanci sám před brankářem Matulka špatně řešil finální přihrávku. Do vedení šel soupeř po krásně kopnutém přímém kopu z hranice velkého vápna. Hned po rozehrání byl v šanci K. Skalník, ovšem neuspěl. Další únik Matulky vychytal opět brankář. 10 minut před koncem neuspěl Vopršal, ani Zbytovského dorážka. V 90. minutě pečetil výhru favorita utěšeným volejem Krška.

Reakce trenéra Zemana: „Sympatický a poctivý výkon s řadou nevyužitých šancí.“

Zranění: Michal Skalník (zánět přední strany bérce), Ondřej Vícha (viróza), Tomáš Duba (problémy s kotníkem), Fikar (roztržená hlava ze zápasu s Jihlavou), Boušek (problémy s kolenem)

Další zápas odehraje Nové Město v Havlíčkově Brodě proti domácím v sobotu 2. února v 15:30 hod.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #VRCHOVINA #ZIMNÍPŘÍPRAVA #PLES2019

1 508 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page