top of page

Nové Město veze vítězství z Valašska


Hostující Vrchovina v 5. kole FORTUNA MSFL přivezla z Valašska první vítězství v soutěži, po přesvědčivém výkonu, který okořenila hned pěti góly.

TJ Valašské Meziříčí - SFK Vrchovina 0:5 (0:3)

Branky: 9. Chalupa, 44. Zbytovský, 45. Skalník M., 52.+ 84. Duba

Sestava Vrchoviny: Šmída – Bača, Vícha, Chalupa, Smetana, Michal (K)(86´Duda), Dočekal (83´Dobrovolný), Skalník Michal, Skalník Kamil (70´Košík), Zbytovský, Duba

Připraveni: Juran, Boušek

Trenéři: p. Zeman, p. Škorpík, p. Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava ValMez: Michut – Matyáš, Pěnička, Furmánek, Pop (46´Žilinský), Michálek, Bartozel (C), Vrána, Pospíšil (84´Gajdoš), Heřmánek, Sovák

Připraveni: Pobořil, Gold, Výmola, Gajdušek, Koleček

Trenéři: Gazdoš, Sovák, Štěpán

Vedoucí týmu: Masařík

Lékař: Hradil

Nové Město neodjíždělo na Valašsko v lehké situaci, navíc chyběl útočník Svoboda a samozřejmě zraněný L.Wolker. Domácí na tom byli prakticky úplně stejně, co se týče bodů v tabulce.

Chalupa však otevřel přesvědčivou hlavičkou už v 9. minutě po rohu Michala skóre zápasu – 0:1. V 16. minutě se řítil sám na brankáře Duba, ale obránce domácích Matyáš včas steč útočníka Vrchoviny zneškodnil. Ve 23. minutě kapitán Michal ve výborné šanci míčem vysoko překopl branku. Ve 37. minutě se musel činit brankář Šmída, ale velmi dobře vystoupil proti pokusu domácího Heřmánka. Závěr poločasu však Vrchovině vyšel náramně, po rohu se domácí ještě ubránili. Po minutě jsme vysoko napadali M. Skalníkem u postranní čáry, s míčem se otočil a přihrál do 16-ky Dubovi, který efektně patičkou na hranici vápna přiťukl Zbytovskému, který ke kolíku zvýšil – 0:2. V poslední minutě prvního dějství špatnou rozehrávku domácích opět vystihl všudybyl Michal Skalník a sám s přehledem zavěsil – 0:3.

Vrchovině se opět povedl vstup do poločasu. Výkop z hostující poloviny domácí obránce podběhl a Duba v 52. minutě zápasu po dvou dotecích s míčem s lehkostí překonává brankáře Michuta – 0:4. Nové Město si od této chvíle zápas pouze hlídalo. Tempo zápasu opadlo, hosté chtějí dohrát zápas s čistým kontem. Hosté kombinují dlouho na své polovině, ale odevzdaní domácí je ani nenapadají. Po dlouhých minutách musí zakročit hostující Šmída, který sebral ze vzduchu střílený centr. V 84. minutě vybojoval svým důrazem míč na vápně střídající Dobrovolný pro Dubu, který si poradil se třemi obránci a o tyč vstřelil svůj druhý gól zápasu a vystavil tak závěrečný účet – 0:5.

Nejlepší hráči: Zbytovský, Duba

Názor trenéra: Do Valašského Meziříčí jsme si přijeli pro tři body a od začátku šel tým za svým cílem. Po rohovém kopu jsme se rychle ujali vedení a poté drželi otěže hry. V závěru poločasu jsme domácí zatlačili a po dvou nevyužitých šancích je přinutili ke dvěma hrubým chybám v zadních řadách. To byl dar pro druhý poločas, ve kterém jsme chtěli držet míč, trpělivěji si připravit brejkové situace a vzadu to odehrát na nulu. Hráči se toho drželi a Tomáš Duba přidal dva góly. Věřím, že nás tento výsledek nakopne a vyhrajeme taky v domácím prostředí.

Rozhodčí: p. Kulička – p. Páral, p. Silný

Delegát: p. Sedláček

ŽK 0:1 (26´Skalník M.) , ČK 0:0

Diváci: 200

V neděli 9.9.2018 od 16 hodin v 6. kole FORTUNA MSFL přivítá Nové Město na svém hřišti tým Hulína. Přijďte povzbudit naše kluky. Budou to určitě potřebovat.

#NMNMVMSFL #VALAŠSKÉMEZIŘÍČÍ #NMNM #ZÁPAS #REPORT #MSFL #VÝSLEDKY #201819 #SFK

255 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page