top of page

Obětavý výkon Ždírce stačil na bod

Nové Město - Los 6. hracího dne MSD-D poslal do Nového Města tradičního divizního soupeře Tatran Ždírec nad Doubravou. Tým, který se před tímto zápasem nacházel na deváté příčce tabulky. Pro domácí to nebyl vůbec jednoduchý soupeř.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. - TATRAN ŽDÍREC n/D. 0:0


Sestava NMNM: Šmída (K) - Švanda, Bača, Nečas, Batelka, Šteffl (78. Jelínek), Partl (60. Sytař), Jícha, Duba, Pulkrábek (46. Boušek), Sádecký

Trenéři: Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: Bajer


Už v páté minutě si navedl Partl míč ke středu hřiště, ale jeho střela neměla přesnost, zatočila se mimo bránu. Po dvaceti minutách poprvé zahrozili hosté, když zahrávali volný kop a centr po hlavičce obrana s vypětím sil odvrátila na roh. Ovšem největší příležitost první půle měl na kopačce Duba, když míč domácí krásně vykombinovali, ale jeho střelu hosté perfektně zablokovali. Další náznak šance měl po chvíli Jícha, když po centru zleva trefil na dlouhou nohu boční síť branky. Fanoušek byl z fotbalového výkonu v první půli zklamaný a těšil se na druhý part.

Po otevření druhého dějství se hned na jeho začátku dvojice Duba - Jícha dostala do vyložené šance, ale zakončení bylo žalostné! Po pár minutách se hosté dostali k brejku, ale jejich zakončení skončilo v boční síti. Konec zápasu byl už ze strany domácích v totální křeči, hosté obětavě bránili a dobře dostupovali hráče domácího týmu, nebyl čas na kloudnou rozehrávku. Spásu sobotního zápasu mohl přinést roh Nečase, který deset minut před koncem zazdil střídající Sytař, který halfvolejem ze dvou metrů, koníčkem přestřelil branku. To bylo vše z arsenálu obou týmů, který oba týmy předvedli, fotbalového umění necelé tři stovky fanoušků mnoho neviděli.

Celý zápas na streamu TVcom.cz.

Rozhodčí: Brázdil - Svoboda, Kříž. Delegát p. Fridrichovský.

ŽK 4:1, ČK 0:0

Diváci 285

229 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page