top of page

Oba chtěli vyhrát, nakonec je z toho dělba bodů

NMNM - V rámci 3. kola MSFL si hráči Nového Města na Moravě odbyli domácí premiéru. A nedopadla pro ně špatně. S dosud stoprocentním Vratimovem se rozešli smírně po výsledku 1:1. Bohužel domácí přišli o dalšího hráče v sestavě, po dvaceti minutách musel nuceně střídat se svalovým zraněním stoper Vícha.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. – FC VRATIMOV 1:1 (0:1)

Branky: 48. Duba – 4. Hladík

Rozhodčí: Mrázek - Mayer, Soukal

ŽK: 0:1

Diváci: 310


Nové Město: Šmída P. – Černý, Vícha (23. Bača), Trojánek, Smetana – Duda, Michal (C), Holman (90. Sytař), Partl (81. Hlaváč), Boušek (46. Chloupek) – Duba.

Připraveni: Bača, Chloupek, Šmída M., Hlaváč, Sytař, Doležal


Vratimov: Sýkora - Dziuba, Ožvolda, Hladík (90. Hammer), Igbinoba, Teplý (C), Kundrátek, Hajnoš, Varadi, Demianenko, Bzirský (64. Klejnot)

Připraveni: Hammer, Baďura, Corriero, Klejnot, Mokroš, Hruška, Štromp


Více než tři stovky diváků se při sobotním utkání dostaly do varu hned v úvodních minutách. Nejprve byl totiž ve velkém vápně Vratimova atakován Duba, k velké nevoli domácích hráčů i příznivců ovšem píšťalka sudího zůstala němá. Po pár vteřinách bylo ještě hůř. Hned ve 4. minutě totiž Hladík prošel obranou Vrchoviny, jako nůž máslem a poslal hosty do vedení bombou na vzdálenější tyč - 1:1. V 19. minutě skvěle zatočil Michal svou standardku a Sýkora byl nucen vytáhnout skvělý zákrok. Po chvíli vyrovnat mohl obránce Trojánek, ale jeho bomba po odvrácené standardce skončila na břevnu svatyně hostů.

Oběma týmům vyšly začátky poločasů. Po zahraném trestném kopu kapitána Michala se míč dostal k Dubovi, který ve 48. minutě propálil z malého vápna celou obranu i s brankářem Sýkorou a vyrovnal – 1:1. V dalším průběhu se hrálo nahoru dolů, zápas byl velmi zajímavý pro oko fanouška, který určitě po 10 měsících fotbalového půstu bavil. Chvíli po vyrovnání měl na noze opět hostující Hladík vrácení vedení hostů, ale míč již před Šmídou nestihl na dlouhou nohu usměrnit. Na druhé straně se na malém vápně dostal k míči Duba, ale ani on v tutovce nestrhl vítězství pro svůj tým. Branky už se diváci nedočkali.


Trenér Procházka řekl po zápase: "V úvodu zápasu jsme se cítili poškozeni, kdy sražení Duby v pokutovém území bylo přehlédnuto. Naopak soupeř zahrozil po naší levé straně a po kombinaci Varadi, Teplý, Hladík se posledně jmenovaný sólem probil až před brankáře Šmídu a nekompromisně zakončil na zadní tyč. Přes upozornění v před zápasové poradě na nebezpečí soupeřovy pravé strany jsme situaci ze 4.min. v defenzívě nezvládli. Snaha srovnat skóre se povedlo brzo po změně stran Dubou po rohovém kopu Michala. Některé naše šance především po SS zneškodnil výborný brankář soupeře, ale tu největší spálil Duba po zpětné přihrávce Partla střelou těsně vedle branky Vratimova. Hráči zápas odmakali, ale velká touha po vítězství nebyla naplněna, ale přesto chci tým pochválit za vybojovanou remízu s kvalitním soupeřem."
291 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page