top of page

Okresní derby v jasné režii domácích.

Pro domácí to byl poslední zápas sezóny, to Nové Město se bude loučit doma, ve středu, s SK Uničov.


FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 3:0 (2:0)

Branky: 27. a 32. Demeter R. (1x PK), 62. Malata Mir.


Sestava FC VM: Kolář - Pavlík (74. Vašíček), Puža (74.Sysel), Demeter P., Dolejš, Šuta (86. Malata Mar.), Nedvěd (60.Bouček), Plichta (60. Malata Mir.), Demeter R., Komínek (K), Mucha

Trenér: p. Šimáček

Vedoucí týmu: p. Machát


Sestava SFK: Šmída - Hekerle (46. Trojánek), Černý, Batelka, Novotný - Duda - Partl (61.Sytař), Michal (K), Šteffl, Svoboda (74. Bača) - Matulka (67. Švanda)

Trenéři: p. Procházka, Císař

Vedoucí týmu: p. Bajer P.Kdo čekal třaskavé okresní derby v ligové podobě, ten se mýlil. Domácí byli od počátečního hvizdu lepším a aktivnějším týmem. Měli větší tah do vápna a před Šmídou to vždy hodně hořelo. I přesto si Nové Město vytvořilo v první půlhodině dvě velmi dobré šance. Tu první nedal Batelka po padajícím listu hlavou a poté kapitán Michal střelu z 18 metrů neusměrnil do brankové konstrukce. I domácí se činili, po dvaceti minutách po rychlém přechodu napálil tyčku Šuta. Ve 26. minutě po biliáru před Šmídou se dobře orientoval Demeter a otevřel skóre utkání - 1:0. Po pěti minutách si Hekerle zahrál házenou a kopala se penalta. Šmída sice směr vystihl, ale přesto míč propadl za jeho záda - 2:0. A bylo prakticky po zápase.


Ve druhém dějství přišly střídání, ale ani ty hru hostí neoživily. Domácí do hodiny zahodili dvě šance z malého vápna, které letěly vysoko nad Šmídovu svatyni. Navíc hřebík do rakve hostí zatloukl střídající Mirek Malata, který po rohu navýšil skóre utkání na propastných 3:0. Poté se již opravdu utkání jen dohrávalo, i když domácí mohli přidat i další branky, rozdíl skóre se již do konce utkání nezměnil.


Rozhodčí: Bělák - Mojžíš, Mayer.

Delegát FAČR p. Peřinka

ŽK 0:0

ČK 0:0

Diváci 408


Derniéra tohoto ročníku MSFL se uskuteční ve středu ve Vrchovina aréně 15.6.2022 od 18:00 hodin. Soupeřem bude SK Uničov a zápas bude řídit trojice rozhodčích, R - Soukal Bedřich, AR1 - Bělák Marek, AR2 - Silný Jiří. Delegátem FAČR bude p. Briksa Václav.


Přenos na TVcom:FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina (MSFL, 32. kolo) (tvcom.cz)


209 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page