top of page

Oslabením si N. Město podřízlo větev

Otrokovice/NMNM – V 8. kole FORTUNA MSFL přicestovalo Nové Město do Otrokovic na místní Viktorii. Po debaklu z Velkého Meziříčí se jí nenastupovalo lehce. Navíc domácí hned v úvodu zápasu šli do vedení, poté hráli domácí více než půlhodinovou přesilovku.

FC Viktoria Otrokovice - SFK NMNM 4:1 (1:1)

Branky: 4. Kiška, 71. Markovič, 77. a 81. Vychodil – 22. Hekerle


SestavaNMNM: Šmída – Hekerle, Vícha, Smetana, Bača – Skalník, Michal ©, Švanda J., Šteffl – Duba - Tulajdan

Připraveni: Sáblík – Chloupek, Vašíček, Holman, Feik, Švanda T., Veselý V.


Sestava soupeře: Semanko – Malý, Markovič, Koňařík, Jasenský (C)(87. Fiala), Schlehr (84. Bahounek), Kiška (78. Vychodil), Vašulka, Dekleva (68. Dekleva), Mlýnek (74. Mynář), Pančochář

Připraveni: Groger - Fiala, Vychodil, Minář, Bahounek, Červenka, Š. Přikryl, F. Přikryl


V úvodní pětačtyřicetiminutovce viděla v děštivém počasí hrstka diváků zajímavý souboj. Domácí Otrokovice vlétly do utkání jako velká voda a hned v jeho úvodu ve 4. minutě se po rohovém kopu prosadil Jiří Kiška – 1:0. Nové Město ale přestálo následný tlak domácích a po krásném přenesení hry na 40 metrů Švanda zatáhl míč a ve vápně našel Lukáše Hekerleho, který dokázal vyrovnat přesně na přední tyč – 1:1. Ve zbytku první půle pak přibyly nepřesnosti, i když každý míč ve vápně znamenal velké nebezpečí na obou stranách.

Druhý poločas hosté rozehráli velmi aktivně. Kopali pět rohů, mezi kterými Duba bombou z 20 metrů vyzkoušel domácího gólmana, který míč reflexivně vyrazil. V 58. minutě přichází velká komplikace pro hosty, Vícha za svůj zákrok vidí červenou. V 71. minutě po standardce obránci Vrchoviny neuhlídali Markoviče, který hlavou dostává domácí do dalšího vedení – 2:1. Deset minut před koncem přišel na hřiště Vychodil a během několika sekund dal hostům dva banány a bylo po zápase.


Rozhodčí: Dudek – Černoevič, Kotala Delegát: p.Čechá

ŽK 2:4, ČK 0:1 (58. Vícha)

Diváci: 125


V právě skončeném „anglickém týdnu“ uhrálo N.Město jen jeden bod a to je hodně málo. Ale ani v příštím období nás nečekají lehčí soupeři. Nutno přiznat, že po odehraných devíti zápasech máme na svém kontě pouhých 9 bodů a tabulkou se propadáme níž a níž.


Nové Město v sobotu přivítá na svém hřišti rezervu slavného Baníku. Výkop je 3.10. 2020 od 15:00 hodin.Zápas bude řídit rozhodčí Zaoral – Kolář, Grečmal. Delegát FAČR pan Zbyněk Vlčnovský.

325 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page