top of page

Pěkná, ale krátká podzimní část přípravek

NMNM - Krátkou, ale zajímavou podzimní část sezóny mají za sebou děti a trenéři naší fotbalové přípravky SFK NMNM. Po letní pauze jsme se již v polovině srpna všichni s chutí pustili do trénování. V rámci přípravy na sezónu v soutěži Krajského přeboru Vysočina jsme odehráli několik přípravných turnajů a přátelských zápasů. Se spokojeným úsměvem vzpomínáme hlavně na ten ligový v Třebíči, kdy si naše parta mladší přípravky, společně s kamarády z Nové Vsi vedla skutečně výborně.

V podstatě celé záři nám přálo nádherné počasí a sezóna se rozjela naplno. Pravidelné víkendové "mistráky" jsme stihli párkrát proložit také přátelskými zápasy a zajímavým turnajem 1v1 v Polné. V pátek 11. záři jsme měli s dětmi příležitost otevřít naši novou sportovní halu a to nikoli v roli diváků, ale v roli nejpovolanější - v roli sportovců! Bylo příjemné a nezapomenutelné být u této krásné a pro Nové Město historické události. Několik dalších nádherných záběrů fotografa M. Neumana najdete tady.


Na konec září jsme naplánovali ukázkový náborový trénink v režii mládežnických trenérů z SK Slavia Praha. Ten jsme museli nakonec bohužel "odpískat", kvůli vytrvalému dešti. Akci hodláme uskutečnit hned jak to půjde. V deštivém počasí se nesla i další část sezóny v říjnu, přesto jsme se snažili trénovat kdykoli to jenom trochu šlo. Definitivní tečkou za podzimní části však bylo zpřísnění opatření ve vyhlášeném nouzovém stavu, které nám od 13.10. již nedovolovalo organizované aktivity.


V průběhu podzimní částí naši trenérskou partu - věříme, že pouze dočasně - opustili Jirka Mička a Martin Sokolíček. Nejen trenérský tým přípravky, ale i vedení klubu velice děkuji za Vaši odvedenou práci a čas věnovaný dětem. Do party naopak přistoupili Pavel Němec a Lukáš Wolker. Klukům přejeme hodně trenérských úspěchů a hlavně krásných společných zážitků s dětmi. Chceme dále popřát nám všem, aby se situace co nejdříve zlepšila a abychom se mohli opět zapojit do našich společných aktivit.


Trenérský kolektiv SFK NMNM přípravky - M. Bobula, V. Jelínek, L. Wolker, J. Follprecht, P. Němec, O. Vícha, T. Novotný a R. Novotný - Vám přeje hodně zdraví a pozitivní energie do dalšího období. Těšíme se na Vás.


139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page