top of page

Příprava na MSFL v plném proudu

NMNM - Novoměstský A-tým zahájil letní přípravu. Tým Pavla Procházky od čtvrtka 8.7. opět polyká další tréninkové dávky. V tomto přípravném bloku sehraje tři zápasy.

SFK Nové Město n/Mor. - FKM Vysočina Jihlava 5:1 (3:0)

Branky: 2x Holman, Duba (PK), Chloupek, Sytař


V soboru dopoledne byl odehrán 3.PU s týmem FKM Vysočina Jihlava (nový název), je to tým, který bude Jihlavu reprezentovat v MSFL. Zápas byl z počátku vyrovnaný, ale domácí byli velmi efektivní. V páté minutě pohotově otevřel skóre Holman - 1:0. Na konci poločasu proměnil penaltu se štěstím Duba - 2:0 a Filip Holman zvýšil svojí druhou brankou v zápase na rozdíl třech branek - 3:0.

Ve druhém poločase oba týmy prostřídali a domácí hned po rozehrání zvýšili střídajícím Chloupkem na 4:0. Přišlo výsledkové uspokojení, Procházkův tým hrál na tři útočníky a začal zahazoval jednu šanci za druhou. Necelou čtvrthodinku před koncem utkání se hlavou prosadili i hosté a snížili - 4:1. V 86. minutě předvedl Sytař parádní individuální akci středem jihlavské obrany a pečetil výsledek jinak pohledného zápasu - 5:1.


Trenér Pavel Procházka k zápasu: "Začali jsme druhý přípravný blok, kdy se bude formovat základní sestava. Utkání splnilo svůj účel, zkusili jsme si některé věci z tréninku."


Zbylé přípravné zápasy:

17.7. (SO) FK Blansko 17:00 (NM)

24.7. (SO) Vysoké Mýto 10:30 (VM) generálka


Další mistrovskou sezonu rozehraje SFK 1.8. 2021 na hřišti FC FASTAV Zlín B (termín bude upřesněn).


707 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page